خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در بلوار پروین

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در بلوار پروین

تعمیر پکیج در بلوار پروین هم به خدمات ما اضافه شد.  مجموعه بدادم برس با افتخار خدمات سرویس و تعمیر پکیج در بلوار پروین را با توجه به درخواست همشهریان گرامی راه اندازی نموده است. امید است که بتوانیم در خصوص نصب، سرویس و تعمر پکیج ضمن ارائه خدمت، رضایت خاطر شما عزیزان را نیز برآورده کنیم.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹

۲۶۷۰۵۳۸۹

بای پاس (مدار سیکل کوتاه)

مدار بای پاس و سوپاپ بای پاس در مسیر رفت و برگشت قرار می گیرد و عملکرد آن به این صورت می باشد که اگر مدار دچار گرفتگی شود سوپاپ بای پاس مدار بای پاس را باز کرده تا به پمپ دستگاه آسیب وارد نشود.

 

جهت آموزش تعمیر پکیج لازم است تا با بای پاس آشنا شوید.این مدار شامل مسیر بای پاس و سوپاپ بای پاس، بین رفت و برگشت مدار گرمایش در قسمت زیر پمپ قرار می‌گیرد، تا در زمان انسداد احتمالی مسیر گرمایش از آسیب رسیدن به پمپ جلوگیری کرده و یک مدار فرعی اضطراری را باز نماید. عملکرد این مدار به صورت مکانیکی بوده و به وسیله ی اختلاف فشاری که در دو سمت سوپاپ اتفاق می‌افتد فعال می شود.

نکته: در صورتی که نیاز به استفاده از پمپ با هد بالاتر (قوی تر) باشد باید سوپاپ بای پاس نیز متناسب با پمپ تعویض شود.

کلید ایمنی حداقل فشار آب (پرشرسوییچ آب یا هیدروستات)

این کلید به این دلیل استفاده می شود که در صورت نبودن آب در داخل مدار بسته ما اجازه عمل کردن دستگاه را نمی دهد.از آن جایی که نبود آب در مدار گرمایش باعث آسیب جدی به پمپ و همچنین باعث ذوب شدن مبدل میشود، در نتیجه قطعه ای لازم است تا در صورتی که فشار آب مدرا گرمایش از مقدار bar5/0 کمتر شود اجازه راه اندازی به دستگاه را ندهد.

تعمیر پکیج در بلوار پروین

همشهریان عزیز  کارکنان مجموعه بدادم برس جهت رفاه حال شما عزیزان خدمات نصب، سرویس و  تعمیر پکیج در شهر تهران را به چهار منطقه اصلی و هر منطقه را به محله های مختلف تقسیم نموده است.

مناطق اصلی ما بشرح زیر است:

برای اطلاعات بیشتر و یا اینکه بتوانید تعمیرات ابتدایی را در خصوص پکیج انجام دهید لازم است که برخی از مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز انتخاب مناسبی انجام داده و مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹

۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *