خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در اوین

تصویر-تعمیر-پکیج

تعمیر پکیج در اوین

برای منطقه شمال تهران از جمله محله اوین مجموعه بدادم برس خدمات خود را اعم از نصب و تعمیر پکیج در اوین را به ساکنین این محله و حتی محله های مجاور ارائه می دهد.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹

۲۶۷۰۵۳۸۹

توصیه ها در خصوص تعمیر پکیج

  • قبل از استفاده از دستگاه پکیج، راهنمای کاربری آن را مطالعه نموده و موارد توصیه شده را به دقت عمل نمائید. دفترچه راهنما را در محل مشخص نزد خود نگهدارید تا در مواقع لزوم در دسترس شما یا سرویس کار مربوطه قرار گیرد.
  • مدار گرمایش پکیج یک مدار بسته است و حجم آب ثابتی در آن وجود دارد، از تخلیه و یا تعویض آب آن خودداری کنید.
  • درصورتی که مکرراً مجبور به استفاده از شیر پرکن جهت اصلاح فشار هستید، احتمالاً سیستم دارای نشتی است و قبل از ایجاد آسیب های جدی تر برای برطرف کردن این عیب از متخصص کمک بگیرید.
  • پس از شارژ آب مدار گرمایش، عمل هواگیری را از تک تک رادیاتورها انجام دهید. برای این منظور پیچ هواگیری بالای رادیاتور را باز نمایید تا هوای آن کاملاً تخلیه شده و آب به صورت پیوسته خارج شود.
  • پس از هواگیری، مجددا فشار مدار از روی فشار سنج دستگاه کنترل شود.
  • اگر قرار است چند مدتی پکیج شما بدون استفاده بماند، می توانید شیرآب سرد ورودی ( روی دیوار در قسمت زیر دستگاه) را ببندید و توسط سلکتور انتخاب فصل دستگاه را به حالت آماده به کار (standby) ببرید ولی دو شاخه برق را از پریز نکشید. تا در مواقع لزوم سیستم ضدقفل پمپ و ضدیخ زدگی بتواند وظیفه خود را انجام دهد.
  • برای جلوگیری از آسیب های ناشی از نوسان برق که برد کنترل و سایر قسمت های الکتریکی را تهدید می کند، بهتر آن است که از محافظ در ورودی برق اصلی دستگاه استفاده شود ولی حتما دقت نمایید که از محافظ استاندارد و دارای سیستم ارت به کار ببرید.
  • هرازگاهی بدنه دستگاه را لمس کنید و در صورت داغ بودن غیرعادی به سرویس کار ما اطلاع دهید.
  • حداقل سالی دو مرتبه لوله دودکش دستگاه در حال کار را با احتیاط لمس کنید. در صورتی که دودکش به اندازه کافی گرم نیست، میسر دودکش (تا روی بام) را به دقت بازدید نمایید و از باز بودن و وجود کلاهک H مطمئن شوید.
  • تغییر رنگ سقف و دیوارهای اطرافپکیج شما نشانه نشت گازهای سمی به فضای داخل ساختمان است.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

لازم به توضیح است که ما جهت رفاه حال هموطنان تعمیر پکیج را به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پکیج از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن،به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید همچنین می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *