خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در انقلاب

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در انقلاب

تعمیر پکیج در انقلاب سرویس جدید ماست. تعمیر، سرویس و نصب پکیج در انقلاب هم مانند سایر مناطق تهران به خدمات مجموه تاسیساتی بدادم برس اضافه شده است. ساکنان انقلاب و خیابان های اطراف می توانند از این خدمات در کمترین زمان و با ضمانت کیفیت بهره مند شوند.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

  طراحی لوله کشی پکیج با برگشت مستقیم

در این روش آبی که از هر دستگاه پخش کننده گرما برمی گردد، مستقیما وارد لوله های برگشت شده و به سمت موتورخانه روانه می شود. دستگاه پخش کننده حرارتی که به موتور خانه نزدیک تر است، طول لوله رفت و برگشت کمتری نسبت به دستگاه های دور تر دارد. در نتیجه آب در این مدار بیشتر و راحت تر جریان می یابد. در ساختمان های کوچک سیستم لوله کشی رادیاتور ها با روش برگشت مستقیم انجام می گیرد.

  طراحی لوله کشی روکار پکیج

سیستم های گرمایشی ساختمان ها در گذشته اغلب بخاری بوده است و زمانی که ساختمان از واحد های زیادی تشکیل می شده است، از شوفاژخانه و موتورخانه استفاده می کردند. لوله کشی شوفاژ در محل های مختلف در دو صورت روکار و توکار انجام می شود. از آنجا که لوله کشی روکار شوفاژ در معرض دید است، لوله کش ها باید از یک سری نقشه لوله کشی شوفاژ و سایز بندی مناسب استفاده کنند.

مشکل مربوط به شیر گازی

اولین ایراد این است که شما دستگاه را روشن می کنید جرقه زن شروع به کار کردن می کند و دستگاه ارور و خطا می دهد و خاموش می شود.در این مرحله شما باید شیر گاز را چک کنید که قطعی گاز وجود نداشته باشد. اگر در این قسمت قطعی گاز وجود نداشته باشد مشکل از دستگاه است که احتمال دارد شیر گاز رگولاتور مشکل داشته باشد.در این صورت باید با متخصص مربوطه تماس بگیرید و جهت تعمیر پکیج اقدامات لازم را انجام دهید.

مشکل مربوط به ایجاد رسوب

با توجه به رسوب آب و کارکرد دستگاه احتمال دارد مبدل پکیج رسوب گرفته باشد که باید جهت رسوب زدایی مبدل با کارشناس تعمیر پکیج تماس بگیرید.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنان محله رودبار قصران و سایر مناطق تهران می توانند از خدمات تعمیر پکیج ما که توسط سرویسکارانی مجرب انجام می شود بهره ببرند.

  • تعمیر پکیج شمال تهران
  • تعمیر پکیج در غرب تهران
  • تعمی پکیج در شرق تهران

برای اطلاعات بیشتر در خصوص پکیج می توانید مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *