خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه شهرک اندیشه

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در شهرک اندیشه

تعمیر موتورخانه در شهرک اندیشه هم به خدمات ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در شهرک اندیشه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله شهرک اندیشه توسط سرویسکاران مجرب با گارانتی خدمات و کمترین اجرت ممکن انجام می شود.

جهت دریافت مشاوره تخصصی و خدمات تعمیر موتورخانه با ما تماس بگیرید

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

بهترین محل برای موتورخانه کجاست ؟

برای اینکه بهترین مکان قرارگیری موتورخانه مشخص شود، باید پر مصرف ترین قسمت ساختمان را شناسایی کنیم و محل موتورخانه را به گونه ای تعیین کنیم که به راحتی بتوان از آن بهره برداری کرد. به این معنی که برای استفاده از آن کمترین هزینه و دقت را صرف نماییم. موتورخانه باید بسیار نزدیک به ساختمان مصرف کننده قرار گیرد تا دسترسی به ان و تجهیزاتش به سهولت انجام شود. برای اینکه موارد گفته شده عملی و قابل اجرا باشند باید این معیارها را در طراحی ساختمان موتورخانه مد نظر داشته باشیم.

حداقل ارتفاع موتورخانه چقدر باید باشد ؟

برای تعیین محل موتورخانه باید حمل و نقل دستگاه ها و تجهیزات را مد نظر بگیریم. و این تنها یکی از مواردی است که در تعیین حداقل ارتفاع موتورخانه تاثیر دارد. به طور کلی نصب تجهیزات موتورخانه در طبقه همکف صورت می گیرد و نهایتا یک طبقه پایین تر از همکف یعنی طبقه  ۱-  اما از طبقه ۲- و پایین تر امکان وجود موتورخانه نیست.

تجربه نشان داده شده است که ارتفاع محیط موتورخانه اگر بین ۴ تا ۶ متر باشد، استاندارد ارتفاع برای موتورخانه رعایت می شود و هوا به راحتی در آن جریان می یابد. که گردش هوا نیز فاکتوری است که باید در موتورخانه مد نظر قرار بگیرد.

شما عزیزان در  شهرک اندیشه می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در شهرک اندیشه مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه غرب تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و از مقالات تدوین شده استفاده نمایید.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *