خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در گاندی

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در گاندی

تعمیر موتورخانه در گاندی هم به کارهای ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در گاندی را همراه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله گاندی توسط سرویسکاران مجرب انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

جزئیات موتورخانه

محاسبه قطر لوله ها:

هنگامی که آب در یک لوله جریان دارد افت فشار اصطکاکی ناشی از جریان به عواملی از قبیل سرعت آب، قطر لوله و طول لوله و زبری سطح داخلی لوله بستگی دارد.

در رابطه بالا L طول، D قطر و V سرعت آب در داخل لوله هاست. در عمل برای سادگی بیشتر بجای استفاده از رابطه فوق از نمودارهایی که برای شبکه های لوله کشی باز و بسته و جنس های مختلف لوله نظیر لوله های فولادی و مسی تهیه شده است استفاده میشود. در این نمودارها که در ادامه ارایه شده اند؛ با داشتن دو عامل از چهار عامل طول، قطر، سرعت و افتفشار، می‌توان دو پارامتر دیگر را بدست آورد.

بوستر پمپ:

بوستر پمپ دستگاه یکپارچه ای متشکل از یک یا چند الکتروپمپ است که به صورت موازی کنار هم قرار گرفته اند و از طریق تابلو یا واحد کنترل فرمان می گیرند.

وظیفه بوستر پمپ ثابت نگهداشتن فشار در دبی مورد نیاز ساختمان است که با تغییر مقدار این دبی و افزایش مصرف؛ به همان ترتیب پمپها یکی یکی از مدار خارج می شوند.

در سیستم های با مصارف آب بالا؛ حداقل مصرف معادل ۲۰ درصد حداکثر مصرف است. بنابراین یک بوستر با دو، سه یا چهار پمپ در این سیستم ها انتخاب می شود به گونه ای که در زمان حداقل مصرف بخشی از ظرفیت یکی از الکتروپمپ ها، آب مورد نیاز را تامین نماید و در حداکثر مصرف مجموعه الکتروپمپ ها جوابگوی حداکثر مصرف ساختمان باشند.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

شما عزیزان گاندی می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در گاندی مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه در غرب تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و از مقالات تدوین شده استفاده نمایید.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *