خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در کامرانیه

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در کامرانیه

تعمیر موتورخانه در کامرانیه هم به کارهای ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در کامرانیه را همراه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله کامرانیه توسط سرویسکاران مجرب انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

 

طرز محاسبه قطر لوله ها

به طور کلی برای محاسبه قطر یک لوله باید میزان دبی آب آن لوله و سرعت آب در آن لوله مشخص باشد. معمولا سرعت آب در لوله‌های مدار گردش آبگرم بین ۲ تا ۴ فوت بر ثانیه در نظر گرفته می شود تا از تولید صدای حرکت آب جلوگیری شود. در مکان هایی که تولید صدا اشکالی ایجاد نمی کند سرعت آب را می توان تا ۸fps افزایش داد.

که در آن G.P.M دبی آب در لوله و Q بار حرارتی مورد نیازی است که باید توسط لوله حمل شود ( برحسب ) اکنون با داشتن دو مقدار G.P.M و سرعت مجاز و مراجعه به نمودار یا جدول مربوطه می توان قطر لوله را بدست آورد که این روش به روش سرعتی معروف است.

در این روش باید طراح در هر لوله متناسب با کاهش دبی آب، سرعت حرکت آب را نیز در آن لوله کاهش دهد و بنابراین هر خط لوله دارای افت فشاری متفاوت از سایر لوله ها خواهد بود و لذا هنگام محاسبه افت فشار كل اصطکاکی لوله ها باید افت فشار اصطکاکی هر لوله محاسبه شده و سپس با هم جمع شوند.

اشکال این روش احتمال عدم تعادل در شبکه لوله کشی است زیرا افت فشارهای قسمتهای مختلف شبکه با یکدیگر فرق می کند. در روش دیگری که بنام روش افت فشار ثابت معروف است ابتدا در نظر گرفته و با داشتن فشار در تمام انشعابات دیگر لوله ها ثابت فرض شده و لذا در هر شاخه می توان با داشتن افت فشار و دبی لوله با مراجعه به نمودار قطر آن شاخه را بدست آورد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

شما عزیزان در کامرانیه می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در کامرانیه مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه در شمال تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و از مقالات تدوین شده استفاده نمایید.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *