خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در چیذر

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در چیذر

تعمیر و نگهداری موتورخانه در چیذر هم به کارهای ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در چیذر را همراه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله چیذر توسط سرویسکاران مجرب انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

 هوای لازم برای موتورخانه

مقدار هوای لازم برای موتورخانه جهت احتراق سوخت ها به ظرفیت حرارتی دیگ بستگی دارد. معمولاً مقدار این خوا برای کیلو وات ظرفیت حرارتی دیگ ۰٫۵ لیتر در ثانیه در نظر گرفته می شود که باید  به صورت طبیعی  و از طریق  شبکه های تعبیه شده بر روی درب یا پنجره موتورخانه و یا دریچه ورود هوا تأمین شود.

سرعت ورود این مقدار هوا به موتورخانه نیز باید بین یک تا ۲ متر بر ثانیه باشد که در این صورت می توان به طور تجربی به ازای هر مگاوات ظرفیت حرارتی دیگ، ۰٫۶ مترمربع سطح مفید برای دریچه هوای ورودی در نظر گرفت.

هوای مورد نیاز جهت تهویه موتورخانه و جلوگیری از بیش از حد گرم شدن آن نیز برابر با مقدار هوای لازم جهت احتراق سوخت است و سطح لازم برای دریچه های ورودی نیز برابر سطح دریچه های هوای ورودی جهت احتراق است.

بنابراین سطح مفید دریچه ورود هوا به موتورخانه برابر ۲/۱ مترمربع به ازای هر مگاوات ظرفیت حرارتی دیگ های موجود در موتورخانه است.

دریچه های ورودی هوا به موتورخانه باید در سطح پایین و نزدیک کف کار شده و دریچه های لازم جهت خروج هوای تهویه و اگزوز آنها باید در نزدیکی سقف موتورخانه نصب شوند . سطح دریچه های خروج هوا نصف سطح دریچه های ورود هوا خواهد بود.

نکات اجرایی موتورخانه تاسیسات مکانیکی

  • برای جلوگیری از نفوذ هوا به سیستم باید منبع انبساط به خط مکش پمپ متصل شود.
  • محل نصب منبع انبساط باز باید حداقل یک متر بالاتر از بالاترین مبدل حرارتی باشد در صورتیکه که منبع انبساط بسته را در هر نقطه می توان نصب نمود.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

شما عزیزان در چیذر می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در چیذر مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه در شمال تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و از مقالات تدوین شده استفاده نمایید.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *