خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در پیروزی

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در پیروزی

تعمیر موتورخانه در پیروزی هم به کارهای ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در پیروزی را همراه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله پیروزی توسط سرویسکاران مجرب انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

سیستم دو لوله ای

در این سیستم بر خلاف سیستم یک لوله ای، آبرسانی به وسایل پخش حرارت را یک لوله و برگشت آب از آن وسایل به دیگ را لوله مجزای دیگری انجام می دهد. شبکه های لوله کشی دو لوله ای با توجه به تنظیم لوله برگشت به سه گروه تقسیم میشوند:

  • شبکه لوله کشی با برگشت مستقیم(Direct Return Piping)
  • شبکه لوله کشی با برگشت معکوس (Reverse Return Piping)
  • برگشت معکوس لوله افقی با برگشت مستقیم لوله های قائم (شبکه لوله کشی مختلط)

 

سیستم دو لوله ای با برگشت مستقیم:

در این سیستم لوله برگشت از دورترین وسیله پخش حرارت شروع شده و آبهای برگشتی از این وسایل را جمع آوری نموده و مستقیما به دیگ منتقل می کند. در این شبکه مجموع طولهای رفت و برگشت وسایل مختلف پخش حرارتی موجود در شبکه با یکدیگر متفاوت است و لذا در این سیستم افت فشار در مسیر لوله کشی به مبدلهای نزدیک تر به دیگ کمتر از افت فشار در مسیر لوله کشی به مبدل های دورتر از دیگ بوده و لذا آب در مبدل های نزدیک تر با سرعت بیشتری نسبت به مبدل های دورتر گردش می کند.

سیستم دو لوله ای با برگشت معکوس:

هرگاه در یک سیستم بسته؛ وسایل پخش حرارت دارای افت فشار تقریبا یکسانی باشند، سیستم لوله کشی با برگشت معکوس توصیه می شود. در این سیستم طول مسیر گردش آب از لوله‌های رفت و برگشت برای تمام مبدل های حرارتی یکسان است، لذا افت فشار برای نزدیک ترین و دورترین مبدل حرارتی نسبت به دیگ برابر خواهد بود.  استفاده از این شبکه لوله کشی در ساختمان هایی که دارای سطح زیربنای گسترده ی زیاد و ارتفاع کم می باشند ضروری است.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

شما عزیزان پیروزی می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در پیروزی مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه در شرق تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و از مقالات تدوین شده استفاده نمایید.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *