خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در پونک

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در پونک

تعمیر موتورخانه در پونک راه اندازی شد.یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس تعمیر موتورخانه در پونک می باشد.مجموعه تاسیساتی بدادم برس برای ایجاد کیفیت بهتر در خدمات رسانی و رفاه حال همشریان گرامی در محله ی پونک این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه ی تاسیسات اضافه کرده است.این خدمات با کیفیت و سرعت بالا توسط تیم مجرب به شما عزیزان عرضه میگردد.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

آرایش موتورخانه

کانال های کف موتورخانه:

کلیه لوله ها غیر از لوله های فاضلاب باید در بالای کف و در ارتفاع مناسب نصب شوند. در کف موتورخانه از یک کانال آبرو جهت هدایت وتخلیه آب های زاید استفاده خواهد شد.

این کانال باید حدود یک درصد شیب داشته باشد و روی آن نیز باید توسط ورق آجدار به ضخامت پنج میلی متر پوشانده شود.

فضای لازم در موتورخانه:

آرایش یک موتورخانه با رعایت مسائل ایمنی، فنی و در نظر گرفتن فاصله لازم برای تعمیرات و نگهداری و بنا به نظر طراح مشخص می شود. به طور کلی در یک موتورخانه اجزایی از قبیل بویلرها، چیلرها، منبع ذخیره آبگرمکن، منبع سوخت روزانه، سختی گیر، منابع انبساط بسته در صورت وجود و تعدادی پمپ قرار می گیرد. اگر در موتورخانه ای بیش از یک بویلر نصب شود، باید فاصله بین آنها حداقل یک متر باشد. اگر از دیگ های لوله ای استفاده شود باید در جلوی هر دیگ فاصله آزادی بطول دیگ در نظر گرفته شود تا بتوان درون لوله ها را تمیز نمود. فاصله استاندارد بین چیلرها نیز حدود یک متر می باشد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله پونک در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر موتورخانه را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *