خدمات محلی, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در ولنجک

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در ولنجک

تعمیر موتورخانه در ولنجک هم به کارهای ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در ولنجک را همراه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله ولنجک توسط سرویسکاران مجرب انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

طریقه آبرسانی در ساختمان‌های بلند

نحوه ی محاسبه

H = ۰.۴۳۴h +h +h          فشار مورد نیاز برای تامین آب مصرفی یک ساختمان 

پس از بدست آوردن H و مقایسه آن با فشار آب شهر، اگر فشار آب شهر پاسخگوی مقدار H نباشد باید از وسایل تامین فشار برای ساختمان استفاده نمود که برای این منظور اغلب از یکی از ۳ روش زیر استفاده می شود:

روش های موثر

۱) قرار دادن منبع ذخیره ثقلی با حجم مناسب در مرتفع ترین نقطه ساختمان. ارتفاع منبع باید به گونه ای باشد که فشار استاندارد مورد نیاز نزدیک ترین مصرف کننده به مخزن ثقلی تامین شود بنابراین ممکن است برخی از مواقع این منبع روی خرپشته قرار گیرد. تغذیه این منبع توسط پمپ یک یا چند طبقه که در موتورخانه قرار دارد صورت می گیرد.

۲) استفاده از سیستم بوستر پمپ با تمامی متعلقات آن جهت تامین فشار مورد نیاز

۳) استفاده از منبع تحت فشار با پمپ های تغذیه مجهز به سیستم تامین و تنظیم فشار از طريق فلوسوییچ و کمپرسور هوای فشرده.

در تمامی این موارد، ابتدا آب در مخزن ذخیره آب ذخیره شده و سپس توسط یکی از این روش ها در سیستم لوله کشی آب مصرفی ساختمان توزیع می شود و بنابراین اولین مرحله در محاسبات، بدست آوردن حجم مخزن ذخیره آب است که با توجه به درصد مصرف ساختمان صورت می گیرد. در ادامه ابتدا به محاسبه حجم این مخزن اشاره شده و سپس انواع سیستم های تامین فشار آب مصرفی ساختمان بررسی شده اند.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

شما عزیزان در ولنجک می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در ولنجک مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه در شمال تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و از مقالات تدوین شده استفاده نمایید.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *