خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در هفت حوض

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در هفت حوض

تعمیر موتورخانه در هفت حوض هم به کارهای ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در هفت حوض را همراه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله هفت حوض توسط سرویسکاران مجرب انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

آشنایی با ساختمان موتورخانه

محل نصب موتور خانه باید به گونه ای انتخاب شود که حتی الامکان به پر مصرف ترین قسمت ساختمان نزدیک باشد. همچنین محل قرارگیری موتورخانه باید به گونه ای انتخاب شود که با کمترین دقت و هزینه بهره برداری از آن ممکن باشد.

به عبارت دیگر باید مکان موتور خانه کوتاه ترین فاصله را با ساختمان مصرف کننده داشته باشد و دسترسی به تجهیزات آن ساده باشد. برای محقق شدن موارد فوق باید معیارهای زیر در طراحی ساختمان موتور خانه مورد توجه قرار گیرد.

ارتفاع موتورخانه

باید به اندازه ای باشد که مرتفع ترین تجهیزاتی که به راحتی در آن قرار گیرد و در عین حال فضای کافی بالای آن وجود داشته باشد برخی از استانداردها حداقل فضای مرتفع ترین دستگاه در موتورخانه تا سقف آن ۲ متر پیشنهاد می کنند. این ارتفاع اضافی از آن جهت است که امکان حرکت جرثقیل برای نصب دستگاه هایی ممکن است در آینده نصب شوند وجود داشته باشد و در ضمن هوای کافی به راحتی در موتورخانه گردش نماید. به تجربه ثابت شده است که معمولا ارتفاع ۴ و ۶ متر برای موتورخانه مناسب است.

درب های موتورخانه

درب موتورخانه باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا عبور تجهیزات از آن به راحتی ممکن باشد اگر قرار است درب موتورخانه در قسمت استقرار بویلرها باشد باید این درب در محلی کهجلوی بویلرها است نصب شود بهتر است درب موتورخانه کشویی در نظر گرفته شود.

پنجره های موتورخانه

در موتوخانه برای گردش طبیعی هوا و خروج هوای گرم و کثیف که معمولا در بالای موتورخانه و زیر سقف آن جمع می شوند باید در صورت امکان در دیوارهای طولی موتورخانه نصب نمود. بهترین نوع پنجره، پنجره ای است که در زیر سقف و ارتفاع حداکثر ۱ متر و بهطور نواری در طرفین موتور خانه نصب می شود و باید تعدادی از آنها باز شو باشند.

برای حالتی که موتور خانه در طبقات زیر همکف قرار دارد و امکان نصب پنجره به هوای خارج وجود ندارد از طریق اگزوزفن هوای موتورخانه به بیرون هدایت می شود و اگر امکان استفاده از اگزوز فن وجود نداشته باشد در پایین درب موتور خانه یک دریچه جهت گردش هوا تعبیه می شود.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

شما عزیزان در هفت حوض می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در هفت حوض مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه در شرق تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و از مقالات تدوین شده استفاده نمایید.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *