خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در فرمانیه

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در فرمانیه

تعمیر و نگهداری موتورخانه در فرمانیه هم به کارهای ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در فرمانیه را همراه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله فرمانیه توسط سرویسکاران مجرب انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

فضای لازم برای موتورخانه

سختی گیرها نیز در کنار دیوار خارجی موتورخانه نصب می شوند تا تخلیه آب آنها به خارج، از مسیر کوتاهی انجام شود. لوله های تخلیه باید درون کانال کف موتورخانه بوده و هرگز نباید در زمین دفن شوند زیرا دستیابی به آنها در هنگام پوسیدگی یا گرفتگی مشکل خواهد شد.

منبع ذخیره سوخت نیز در عرض و مجاورت یکی از دیوارهای موتورخانه نصب می شود  و در هر صورت این منابع نباید در جلو یا پشت دیگ ها نصب شوند.

برای این منظور ارتفاع بین کف مخزن ذخیره سوخت تا کف موتورخانه معمولاً ۱٫۵ متر در نظر گرفته می شود.

دودکش دیگ را نیز می توان بطور مستقیم بالا برد و با عبور از سقف به فضای خارج راه داد ولی در این روش به علت انبساط و انقباض فلز دودکش آب بندی سقف به مرور زمان از دود مشکل بوده وسقف نیز به علت نشستن دوده کثیف می شود.

روش مناسب جهت نصب دودکش خروج آن از دیوار پشت دیگ و سپس اتصال به لوله قائم می باشد. برای هر دیگ باید دودکش مستقل و مجزا در نظر گرفته شود تا خروج دود از بویلرها دچار اشکال نشود.

پس از تهیه نقشه مقدماتی آرایش موتورخانه می توان ابعاد آن را به دست آورد و سپس لوله کشی بین تجهیزات را ترسیم نمود. در نقشه لوله کشی موتورخانه علاوه بر لوله کشی بین کلیه تجهیزات باید در همان نقشه یا نقشه های جداگانه لوله کشی اختصاصی مربوط به هر یک از تجیهزات را به صورت مستقل نشان داد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

شما عزیزان در فرمانیه می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در فرمانیه مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه در شمال تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و از مقالات تدوین شده استفاده نمایید.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *