خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در فرشته

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در فرشته

تعمیر موتورخانه در فرشته هم به کارهای ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در فرشته را همراه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله فرشته توسط سرویسکاران مجرب انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

اجزای موتورخانه

انتخاب پمپ:

در مدار گردش آبگرم؛ پمپ در مسیر برگشت قرار گرفته و برای انتخاب آن باید دو پارامتر دبی و هد آن مشخص باشد.

این دبی را می توان توسط یک یا چند پمپ تامین کرد ولی باید همواره یک پمپ با هد مساوی با سایر پمپها به عنوان رزرو در نظر گرفته شود. هد پمپ برابر است با: افت فشار بدترین مصرف کننده + افت فشار اتصالات + افت فشار اصطکاکی مسیر = هد پمپ

چگونگی محاسبات:

برای محاسبه هر پمپ بدترین مسیر در نظر گرفته میشود و معمولا بدترین مسیر دورترین مسیر است. بدترین مصرف کننده نیز مصرف کننده ای است که در بدترین مسیر قرار داشته و در آن مسیر بیشترین افت فشار را دارد. برای در نظر گرفتن افت فشار ناشی از اتصالات مختلف نیز معمولا به طور تجربی ۵۰ درصد به طول مسیر افزوده می شود تا افت فشار ناشی از اتصالات نیز منظور شود.

بنابراین اگر طول مسیر رفت را با L نشان داده و طول معادل اتصالات را ۵۰ درصد طول مسیر رفت و برگشت در نظر بگیریم، خواهیم داشت:

۲L = طول مسیر رفت و برگشت به دورترین واحد حرارتی

L = 5/0 Ð L2 = طول معادل اتصالات لوله کشی مسیر

L + L = 3L2 = طول معادل کل مسیر تا دورترین واحد حرارتی

پمپ‌های گردش آبگرم در دو نوع خطی و زمینی ساخته میشوند. پمپ خطی روی خطوط لوله و پمپ زمینی روی زمین نصب می شود.

چنانچه دبی آبگرم کم باشد از پمپ های خطی استفاده شده و برای ظرفیت های بالاتر از پمپ‌های زمینی استفاده می شود. پمپ های زمینی از دو قسمت الکتروموتور و پمپ که توسط کوپلینگ به یکدیگر متصل شده اند تشکیل یافته اند. دور الکترو موتورها معمولا ۱۴۵۰ الی rpm ۲۹۰۰ می باشد.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

شما عزیزان در محله فرشته می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در فرشته مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه در شمال تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و از مقالات تدوین شده استفاده نمایید.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *