خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در صادقیه

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در صادقیه

تعمیر موتورخانه در صادقیه راه اندازی شد.یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس تعمیر موتورخانه در صادقیه می باشد.مجموعه تاسیساتی بدادم برس برای ایجاد کیفیت بهتر در خدمات رسانی و رفاه حال همشریان گرامی در محله ی صادقیه این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه ی تاسیسات اضافه کرده است.این خدمات با کیفیت و سرعت بالا توسط تیم مجرب به شما عزیزان عرضه میگردد.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نکات اجرایی موتورخانه تاسیسات مکانیکی:

۱) برای جلوگیری از نفوذ هوا به سیستم باید منبع انبساط به خط مکش پمپ متصل شود.

۲) محل نصب منبع انبساط باز باید حداقل یک متر بالاتر از بالاترین مبدل حرارتی باشد در صورتیکه که منبع انبساط بسته را در هر نقطه می توان نصب نمود.

۳) چنانچه از دو یا چند منبع آب گرم در موتورخانه استفاده می شود، می توان آنها را به صورت سری یا موازی بهم متصل نمود. در حالت اتصال سری پس از تغذیه منبع اول به عنوان آب سرد ورودی به منبع دوم بوده و لوله برگشت آب گرم مصرفی به منبع دوم متصل می شود. در اتصال موازی منابع آب گرم به یکدیگر، پس از استقرار آنها کلیه اتصالات مطابق معمول از یک لوله اصلی انشعاب می گیرند و هر منبع به طور مستقل عمل می کند.

۴) اگر محل نصب منبع سوخت دورتر از موتورخانه باشد باید از منبع سوخت روزانه مناسب موتورخانه شود.

۵) عایق کاری لوله ها در موتورخانه ها، رایزرها و مسیرهای افقی باید با توجه به قطر لوله ها، دمای محیط و دمای سیال داخل لوله به گونه ای باشد تا تلفات حرارتی به حداقل برسد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله صادقیه در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر موتورخانه را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *