خدمات محلی, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در سوهانک

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در سوهانک

تعمیر و نگهداری موتورخانه در سوهانک هم به کارهای ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در سوهانک را همراه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله سوهانک توسط سرویسکاران مجرب انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

  

میزان فضای لازم برای موتورخانه

ارتفاع بین کف مخزن ذخیره سوخت تا کف موتورخانه معمولا ۱٫۵ متر در نظر گرفته می شود.

دودکش دیگ را نیز می توان بطور مستقیم بالا برد و با عبور از سقف به فضای خارج راه داد ولی در این روش به علت انبساط و انقباض فلز دودکش آب بندی سقف به مرور زمان از دود مشکل بوده وسقف نیز به علت نشستن دوده کثیف می شود.

روش مناسب جهت نصب دودکش خروج آن از دیوار پشت دیگ و سپس اتصال به لوله قائم می باشد. برای هر دیگ باید دودکش مستقل و مجزا در نظر گرفته شود تا خروج دود از بویلرها دچار اشکال نشود.

پس از تهیه نقشه مقدماتی آرایش موتورخانه می توان ابعاد آن را به دست آورد و سپس لوله کشی بین تجهیزات را ترسیم نمود. در نقشه لوله کشی موتورخانه علاوه بر لوله کشی بین کلیه تجهیزات باید در همان نقشه یا نقشه های جداگانه لوله کشی اختصاصی مربوط به هر یک از تجیهزات را به صورت مستقل نشان داد.

اگر بخواهیم خروجی پمپ دارای فشار بالایی باشد نظیر پمپهای مورد استفاده در سیستم های اطفای حریق و آبرسانی از دور ۲۹۰۰rpm استفاده می شود ولی در سیستمهای حرارتی و برودتی اغلب دور ۱۴۵۰ rpm نیازها را برآورده می نماید.

بجز فضایی که برای موتورخانه در نظر می گیریم باید به فشار آب ورودی و خروجی از آن نیز اهمیت دهیم. چرا که در ساختمان هایی که از تعئاد طبقات زیادی برخوردارند وجود فشار بالای آب در طبقات بالا از اهمیت ویژه ای بخوردار است.

فشار آب

فشار آب اغلب شهرها معمولا بین ۳۰ تا ۸۰psi می باشد و فشار مورد نیاز برای تامین آب مصرفی یک ساختمان نیز از رابطه زیر بدست می آید:

H = ۰.۴۳۴h +h +h

در رابطه فوق

H: فشار لازم برای تامین آب مصرفی ساختمان برحسب psi

h: ارتفاع بالاترین وسیله بهداشتی که به سیستم لوله کشی ساختمان متصل است برحسب فوت

۲h:میزان افت فشار آب در لوله از محل اتصال به لوله آب شهر تا بالاترین وسیله بهداشتی که معمولا ۲۵psi در نظر گرفته می شود.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

شما عزیزان در سوهانک می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در سوهانک مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه در شمال تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و از مقالات تدوین شده استفاده نمایید.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *