خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در ستارخان

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در ستارخان

تعمیر موتورخانه در ستارخان راه اندازی شد.یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس تعمیر موتورخانه در ستارخان می باشد.مجموعه تاسیساتی بدادم برس برای ایجاد کیفیت بهتر در خدمات رسانی و رفاه حال همشریان گرامی در محله ی ستارخان این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه ی تاسیسات اضافه کرده است.این خدمات با کیفیت و سرعت بالا توسط تیم مجرب به شما عزیزان عرضه میگردد.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نکات اجرایی موتورخانه تاسیسات مکانیکی:

جهت عایق کاری لوله های رو کار با قطر زیاد نظیر لوله های دودکش از روکش های گچی با پوشش ورق فولادی یا آلومینیومی استفاده میشود.

برای شناسایی سریع لوله ها؛ معمولا لوله های رفت آبگرم را با رنگ قرمز، لوله های برگشت آبگرم را با رنگ نارنجی، لوله های آب سرد را با رنگ آبی پررنگ، لوله های هوا را با رنگ آبی کم رنگ و لوله های گاز را با رنگ زرد مشخص می نمایند.

کلیه منابع آب گرم و انبساط توسط عایق پشم شیشه با روکش متقال و ماستیک پوشانده شده و سپس روی آنها رنگ روغن زده می شود.

موتورخانه باید دارای فضای کافی جهت استقرار و نصب تجهیزات مورد نیاز باشد.

موتورخانه باید دارای معابر بدون مانع باشد بطوریکه عبور دستگاهها از آن ممکن باشد.

حتی الامکان باید موتورخانه را در پایین ترین نقطه ساختمان قرارداد تا بتوان لوله ها را با شیب استاندارد روی کلکتور مونتاژ نمود.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله ستارخان در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر موتورخانه را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *