خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در دزاشیب

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در دزاشیب

تعمیر موتورخانه در دزاشیب هم به کارهای ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در دزاشیب را همراه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله دزاشیب توسط سرویسکاران مجرب انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

  

محاسبه حجم مخزن ذخیره آب

رابطه ۱:

حجم مورد نیاز برای مخزن ذخیره آب مصرفی یک ساختمان را می توان از رابطه زیر بدست آورد

Vt=Vm+Vf

در رابطه فوق Vtحجم كل مخزن ذخیره؛ حجم مخزن آب مصرفی و احجسم مخزن ذخیره آب برای آتش نشانی است. امروزه غالبا به جای استفاده از یک مخزن ذخیره برای تامین آب مصرفی و آب مورد نیاز عملیات آتش نشانی، از دو مخزن مجزا برای هریک از اهداف استفاده می شود.

رابطه۲:

نحوه محاسبهی Vfرا در فصل مربوط به طراحی سیستمهای اطفای حریق بیان شده است. برای محاسبه حجم مخزن ذخیره آب مصرفی ساختمان از رابطه زیر استفاده میشود

V=KÐ M

رابطه ۳:

در رابطهی فوق M ماکزیمم حجم کل آب مصرفی روزانه بر حسب متر مکعب بوده و از رابطه زیر به دست می آید:

M =qx W x Wp

در این رابطه نیزq، و مقدار متوسط آب مصرفی هر نفر در روز بر حسب مترمکعب بوده و از جداول مربوط به میزان آب مصرفی ساختمان که به کاربری ساختمان بستگی داشته و در قسمت بعد ارایه می شود بدست می آید. مقدار آب مصرفی برای هر نفر در ساختمان‌های مسکونی معمولا ۲۵۰ لیتر در هر روز در نظر گرفته میشود. برای سایر کاربری های نیز می‌توان از جدول استفاده نمود.

W نیز ضریب مربوط به پرمصرف ترین ماه سال بوده و ۵/۱  در نظر گرفته میشود. ,Wpنیز تعداد جمعیت پیش بینی شده بر حسب نفر است. همچنین ضریب k بر اساس ساعات خاموشی پمپ تعیین می شود. ساعت کار کرد پمپ برای آبرسانی معمولا ۱۸ تا ۲۴ در نظر گرفته میشود که در این صورت K عددی بین ۱۵/۰ تا ۲۵/۰ خواهد بود و می توان به طور متوسط آن را ۲ .۰ در نظر گرفت.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

شما عزیزان در دزاشیب می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در دزاشیب مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه در شمال تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و از مقالات تدوین شده استفاده نمایید.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *