خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در دردشت

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در دردشت

تعمیر موتورخانه در دردشت هم به کارهای ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در دردشت را همراه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله دردشت توسط سرویسکاران مجرب انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

طراحی شبکه لوله کشی

شبکه لوله کشی سیستم حرارت مرکزی با آبگرم به صورت های مختلفی طرح ریزی و تقسیم بندی می شود. در این سیستم‌ها آبگرم تهیه شده در موتورخانه از طریق لوله ای مناسب به محل مورد نیاز انتقال یافته و پس از تبادل حرارت به موتورخانه باز می گردد. این عمل می تواند به صورت‌های مختلفی انجام شود. به طور کلی سیستم های لوله کشی را می توان به دو دسته گردش آب به طور طبیعی و گردش آب به کمک پمپ یا گردش اجباری تقسیم بندی نمود. در گردش طبیعی آب؛ دیگ در زیر زمین (موتورخانه) قرار گرفته و آب بر اثر گرم شدن و کاهش وزن مخصوص به سمت بالا صعود می کند و پس از سرد شدن و افزایش وزن مخصوص به سمت پایین جریان می یابد ولی به دلیل کم بودن فشار مورد نیاز بر اثر اختلاف دما در این سیستم ها معمولا از گردش اجباری آب به کمک پمپ استفاده می کنند.

این سیستم به دو نوع اجباری و معکوس تقسیم می شود. در سیستم مستقیم آب رفت و برگشت برخلاف جهت همدیگر حرکت می کنند در حالیکه در سیستم معکوس در یک جهت حرکت می کنند.

همچنین سیستم های لوله کشی حرارت مرکزی به دو صورت یک لوله ای یا دو لوله ای طراحی می شود که در ادامه این سیستم‌ها توصیف شده اند.

سیستم یک لوله ای:

در این سیستم برای برگشت آب از مبدل های حرارتی (نظیر رادیاتور، فن کویل، یونیت هیتر و غیره) به دیگ، لوله ی مستقلی در نظر گرفته نمی شود بلکه مطابق شکل زیر برای رفت و برگشت آب به مبدل های حرارتی فقط از یک لوله اصلی استفاده می‌شود.

در این سیستم قطر لوله اصلی در تمام مسیر ثابت بوده و دمای آب ورودی به واحدها نزدیک تر به دیگ بیشتر و در واحدهای دورتر به تدریج کمتر می شود و لذا مبدل های حرارتی دورتر را باید بزرگتر در نظر گرفت. این سیستم لوله کشی برای ساختمان‌های بزرگ مناسب نیست.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

شما عزیزان دردشت می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در دردشت مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه در شرق تهران

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *