خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در دربند

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در دربند

تعمیر و نگهداری موتورخانه در دربند هم به کارهای ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در دربند را همراه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله دربند توسط سرویسکاران مجرب انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

نکته های اجرایی موتورخانه تاسیسات مکانیکی

چنانچه از دو یا چند منبع آب گرم در موتورخانه استفاده می شود، می توان آنها را به صورت سری یا موازی بهم متصل نمود. در حالت اتصال سری پس از تغذیه منبع اول به عنوان آب سرد ورودی به منبع دوم بوده و لوله برگشت آب گرم مصرفی به منبع دوم متصل می شود. در اتصال موازی منابع آب گرم به یکدیگر، پس از استقرار آنها کلیه اتصالات مطابق معمول از یک لوله اصلی انشعاب می گیرند و هر منبع به طور مستقل عمل می کند.

  • اگر محل نصب منبع سوخت دورتر از موتورخانه باشد باید از منبع سوخت روزانه مناسب موتورخانه شود.
  • عایق کاری لوله ها در موتورخانه ها، رایزرها و مسیرهای افقی باید با توجه به قطر لوله ها، دمای محیط و دمای سیال داخل لوله به گونه ای باشد تا تلفات حرارتی به حداقل برسد.

برای این منظور معمولا عایق کاری لوله ها تا قطر in4/1 -1 با پشم شیشه به ضخامت یک اینچ و لوله های به قطر in2/1 -1 و بالاتر با پشم شیشه به ضخامت دو اینچ انجام می شود. به جای پشم شیشه می توان از عایق هایی نظیر k-flex استفاده نمود.

نکات عایق کاری لوله ها
  • جهت عایق کاری لوله های رو کار با قطر زیاد نظیر لوله های دودکش از روکش های گچی با پوشش ورق فولادی یا آلومینیومی استفاده میشود.
  • برای شناسایی سریع لوله ها؛ معمولا لوله های رفت آبگرم را با رنگ قرمز، لوله های برگشت آبگرم را با رنگ نارنجی، لوله های آب سرد را با رنگ آبی پررنگ، لوله های هوا را با رنگ آبی کم رنگ و لوله های گاز را با رنگ زرد مشخص می نمایند.
  • کلیه منابع آب گرم و انبساط توسط عایق پشم شیشه با روکش متقال و ماستیک

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

شما عزیزان در دربند می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در دربند مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه در شمال تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و از مقالات تدوین شده استفاده نمایید.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *