خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در جوزستان

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در جوزستان

تعمیر موتورخانه در جوزستان هم به کارهای ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در جوزستان را همراه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله جوزستان توسط سرویسکاران مجرب انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

درباره ی بوستر پمپ

در بوستر پمپ هایی که از چند الکتروپمپ استفاده می شود؛ یک الکتروپمپ به عنوان الكتروپمپ رزرو خواهد بود که به صورت نوبتی مشابه سایر الکترو پمپ ها کار خواهد کرد.

برای بالا بردن عمر سیستم بوستر پمپ باید میزان استهلاک را به صورت مساوی بین کلیه پمپ های سیستم تقسيم نمود و برای این منظور باید کار کرد همه پمپها مساوی باشد. بنابراین باید در سیستم بوستر پمپ تعریف کارپمپها به راحتی امکان پذیر باشد به طوری که در دفعات مختلف که بوستر پمپ شروع به کار می کند؛ پمپهای مختلفی به عنوان اولین پمپ وارد مدار شوند.

همچنین برای کاهش استهلاک سیستم بوستر پمپ و بالا بردن عمر دستگاه و کاهش میزان مصرف برق این دستگاه، یک عدد پمپ کوچک با میزان آبدهی کم و ارتفاع آبرسانی برابر با ارتفاع آبرسانی پمپ های اصلی دستگاه به سیستم اضافه می کنند. این پمپ که جاکی پمپ یا پمپ پیشرو نامیده می شود، در هر بار استفاده از دستگاه به عنوان اولین پمپ به کار می افتد. در ادامه اگر میزان مصرف آب در شبکه از میزان آبدهی جاکی پمپ بیشتر شود، این پمپ بطور اتوماتیک خاموش شده و پمپ های اصلی به نوبت و به تناسب بالا رفتن میزان آب مصرفی وارد مدار میشوند. معمولا در طراحیها از ۲۰٪ ظرفیت حداکثر مصرف به عنوان ظرفیت جاکی پمپ استفاده می نمایند.

درباره ی دیوارهای موتورخانه

همچنین با توجه به اینکه هر چه عرض ساختمان کمتر باشد از نظر اقتصادی بهتر است، لذا دیگ ها را در طول ساختمان در کنار یکدیگر قرار می دهند ولی در هر صورت پشت دیگ ها باید در مجاورت دیوار خارجی باشد تا بتوان براحتی دودکش ها را عبور داد.

مخزن سوخت روزانه اگر وجود داشته باشد در عرض ساختمان و نزدیک به مخازن اصلی سوخت قرار می گیرد. به عنوان یک اصل کلی، حتی المقدور باید از نصب تجیهزات در جلو و پشت دیگ ها اجتناب کرد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

شما عزیزان در جوزستان می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در جوزستان مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه در شمال تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و از مقالات تدوین شده استفاده نمایید.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 2 میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *