خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در جماران

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در جماران

تعمیر موتورخانه در جماران هم به کارهای ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در جماران را همراه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله جماران توسط سرویسکاران مجرب انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

کانال های کف موتورخانه

کلیه لوله ها غیر از لوله های فاضلاب باید در بالای کف و در ارتفاع مناسب نصب شوند. در کف موتورخانه از یک کانال آبرو جهت هدایت وتخلیه آب های زاید استفاده خواهد شد.

این کانال باید حدود یک درصد شیب داشته باشد و روی آن نیز باید توسط ورق آجدار به ضخامت پنج میلی متر پوشانده شود.

فضای لازم در موتورخانه

آرایش یک موتورخانه با رعایت مسائل ایمنی، فنی و در نظر گرفتن فاصله لازم برای تعمیرات و نگهداری و بنا به نظر طراح مشخص می شود. به طور کلی در یک موتورخانه اجزایی از قبیل بویلرها، چیلرها، منبع ذخیره آبگرمکن، منبع سوخت روزانه، سختی گیر، منابع انبساطبسته در صورت وجود و تعدادی پمپ قرار می گیرد. اگر در موتورخانه ای بیش از یک بویلر نصب شود، باید فاصله بین آنها حداقل یک متر باشد. اگر از دیگ های لوله ای استفاده شود باید در جلوی هر دیگ فاصله آزادی بطول دیگ در نظر گرفته شود تا بتوان درون لوله ها را تمیز نمود. فاصله استاندارد بین چیلرها نیز حدود یک متر می باشد.

سختی گیرها نیز در کنار دیوار خارجی موتورخانه نصب می شوند تا تخلیه آب آنها به خارج، از مسیر کوتاهی انجام شود. لوله های تخلیه باید درون کانال کف موتورخانه بوده و هرگز نباید در زمین دفن شوند زیرا دستیابی به آنها در هنگام پوسیدگی یا گرفتگی مشکل خواهد شد.

منبع ذخیره سوخت نیز در عرض و مجاورت یکی از دیوارهای موتورخانه نصب می شود  و در هر صورت این منابع نباید در جلو یا پشت دیگ ها نصب شوند.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

شما عزیزان در جماران می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در جماران مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه در شمال تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و از مقالات تدوین شده استفاده نمایید.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

  

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *