خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در تهرانسر

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در تهرانسر

تعمیر موتورخانه در تهرانسر هم به کارهای ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در تهرانسر را همراه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله تهرانسر توسط سرویسکاران مجرب انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

  

آرایش موتورخانه

هوای لازم برای موتورخانه:

مقدار هوای لازم برای موتورخانه جهت احتراق سوخت ها به ظرفیت حرارتی دیگ بستگی دارد. معمولاً مقدار این هوا برای یک کیلو وات ظرفیت حرارتی دیگ ۰٫۵ لیتر در ثانیه در نظر گرفته می شود که باید  به صورت طبیعی و از طریق شبکه های تعبیه شده بر روی درب یا پنجره موتورخانه و یا دریچه ورود هوا تأمین شود.

سرعت ورود این مقدار هوا به موتورخانه نیز باید بین یک تا ۲ متر بر ثانیه باشد که در این صورت می توان به طور تجربی به ازای هر مگاوات ظرفیت حرارتی دیگ، ۰٫۶ مترمربع سطح مفید برای دریچه هوای ورودی در نظر گرفت.

هوای مورد نیاز جهت تهویه موتورخانه و جلوگیری از بیش از حد گرم شدن آن نیز برابر با مقدار هوای لازم جهت احتراق سوخت است و سطح لازم برای دریچه های ورودی نیز برابر سطح دریچه های هوای ورودی جهت احتراق است.

بنابراین سطح مفید دریچه ورود هوا به موتورخانه برابر ۲/۱ مترمربع به ازای هر مگاوات ظرفیت حرارتی دیگ های موجود در موتورخانه است.

لازم به توضیح است که در طراحی ساختمان موتورخانه دریچه ها و پنجره ها باید طوری طراحی شوند که حداکثر هوادهی را به داخل موتورخانه داشته باشند برای این مهم لازم است که جهت وزش باد در منطقه جغرافیای مدنظر قرار گیرد و نکته دیگر در طراحی ساختمان موتورخانه این است که  راه های ورودی هوا به موتورخانه نباید باعث ایجاد گردباد و اغتشاش هوا در موتورخانه شود.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

شما عزیزان تهرانسری می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در تهرانسر مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه در غرب تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و از مقالات تدوین شده استفاده نمایید.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *