خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در باغ فردوس

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در باغ فردوس

تعمیر موتورخانه در باغ فردوس هم به کارهای ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در باغ فردوس را همراه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله باغ فردوس توسط سرویسکاران مجرب انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

پنجره های موتورخانه

در موتورخانه برای گردش طبیعی هوا و خروج هوای گرم و کثیف که معمولاً در بالای موتورخانه و زیر سقف آن جمع می شوند، باید در صورت امکان در دیوارهای طولی موتورخانه پنجره نصب نمود.

بهترین نوع پنجره، پنجره ای است که در زیر سقف و ارتفاع حداکثر یک متر و به طور نواری در طرفین موتورخانه نصب می شود و باید تعدادی از آنها باز شو باشند.

برای حالتی که موتورخانه در طبقات زیر همکف قرار دارد و امکان نصب پنجره به هوای خارج وجود ندارد؛ از طریق اگزوز فن هوای موتورخانه به بیرون هدایت می شود و اگر امکان استفاده از اگزوز فن وجود نداشته باشد در پایین درب موتورخانه یک دریچه جهت گردش هوا تعبیه می‌شود.

کف موتورخانه

معمولاً کف موتورخانه از بتون غیرمسلح ساخته می شود و بهتر است در محل نصب دیگ ها یک شبکه آرماتور نصب گردد.

مشخصات و ابعاد شبکه آرماتور با توجه به وزن دیگ ها وقتی پر از آب هستند؛ تعیین می شود.

دیوارهای موتورخانه

دیوارهای موتورخانه معمولاً آجی یا پلاستر سیمان و یا کاشی هستند.

محل استقرار بویلرها در موتورخانه

قبل از تعیین محل استقرار بویلرها باید تعداد و ابعاد آنها را مشخص کرد. همچنین ابعاد مخزن سوخت روزانه و دستگاه های تصفیه آب نظیر سختی گیرها باید مشخص شوند. سپس بویلرها با رعایت فاصله بین خودشان و با دیوارهای اطرافشان به گونه ای قرار گیرند که جلوی آنها در یک امتداد قرار گیرد به طوریکه اگر طول دیگ ها متفاوت باشد، نایکنواختی باید پشت دیوار قرار گیرد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

  

شما عزیزان در باغ فردوس می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در باغ فردوس مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه در شمال تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و از مقالات تدوین شده استفاده نمایید.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *