خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در اوین

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در اوین

تعمیر موتورخانه در اوین هم به کارهای ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در اوین را همراه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله اوین توسط سرویسکاران مجرب انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 درباره ی موتورخانه

تامین فشار آب در ساختمانهای مرتفع با استفاده از مخزن تحت فشار

مخزن تحت فشار در واقع یک منبع بسته هوابندی شده است که حدود ۳/۲ تا ۴/۳ حجم آن از آب و بقیه با هوا پر شده است. مورد استفاده این مخزن مشابه مخزن ثقلی است با این تفاوت که چون فشار آب در مخزن تحت فشار توسط بالشتک هوا ایجاد می شود، می توان آن را در هر جای ساختمان نظیر زیر زمین یا موتورخانه نصب نمود.

آب مورد نیاز مخزن تحت فشار به وسیله فشار آب شهر یا توسط پمپ از منبع ذخیره آب و هوای مورد نیاز مخزن نیز توسط کمپرسور هوای فشرده تامین می شود. میزان فشار مورد نیاز در مخزن، از طریق یک کنترل کننده همواره ثابت نگه داشته می شود.

سطح آب در مخزن تحت فشار به علت مصرف آب در هنگام کار سیستم کم شده و به دنبال آن فشار داخل مخزن نیز کم خواهد شد.

در این شرایط کنترل کننده فشار به پمپ فرمان داده و در نتیجه پمپ روشن شده و آب را به داخل مخزن می فرستد تا سطح آب بالا آمده و فشار داخل مخزن افزایش یابد. در این حالت مجددا پمپ با فرمان کنترل کننده فشار خاموش می شود و این سیکل به صورت مداوم تکرار می شود. در روی مخزن نیز شیر اطمینانی (Relief Valve) نصب شده که به هنگام افزایش فشار داخل مخزن از حد مجاز، فشار اضافی را تخلیه می کند. یک شیر خلاء گیر نیز از پیدایش خلاء در داخل مخزن و خسارات ناشی از ایجاد فشار معکوس جلوگیری می کند.

محاسبه حجم مخزن تحت فشار:

هر چه حجم مخزن تحت فشار کوچکتر باشد از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر خواهد بود ولی تعداد دفعات خاموش و روشن شدن پمپ بیشتر خواهد شد، لذا معمولا حجم این مخازن طوری انتخاب می شود که تعداد دفعات خاموش و روشن شدن پمپ بیش از یک مرتبه در هر ۱۵ تا ۳۰ دقیقه نباشد

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

شما عزیزان در محله اوین می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در اوین مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه در شمال تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و از مقالات تدوین شده استفاده نمایید.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *