خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در امامزاده قاسم

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در امامزاده قاسم

تعمیر موتورخانه در امامزاده قاسم هم به کارهای ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در امامزاده قاسم را همراه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله امامزاده قاسم توسط سرویسکاران مجرب انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

آرایش موتورخانه

محل ساختمان موتورخانه باید به گونه ای انتخاب شود که حتی الامکان به پر مصرف ترین قسمت ساختمان نزدیک باشد. همچنین محل قرار گیری موتورخانه باید به گونه ای انتخاب شود که با کمترین دقت و هزینه، بهره برداری از آن ممکن باشد، به عبارت دیگر باید مکان موتورخانه کوتاهترین فاصله را با ساختمان  مصرف کننده داشته باشد و دسترسی به تجیهزات آن ساده باشد. برای محقق شدن موارد فوق باید معیارهای زیر در طراحی ساختمان موتورخانه مورد توجه قرار گیرد.

ارتفاع موتورخانه

ارتفاع موتورخانه باید به اندازه ای باشد که مرتفع ترین تجهیزات به راحتی در آن قرار گیرد و در عین حال فضای کافی بالای آن وجود داشته باشد. برخی از استانداردها حداقل فضای بین مرتفع ترین دستگاه در موتورخانه تا سقف آن را دو متر پیشنهاد می کنند. این ارتفاع اضافی از آن جهت است که امکان حرکت جرثقیل برای نصب دستگاه هایی که ممکن است در آینده نصب شوند وجود داشته باشد و در ضمن هوای کافی به راحتی در موتورخانه گردش نماید. به تجربه ثابت شده است که معمولاً  ارتفاع چهار تا شش متر برای موتورخانه مناسب است.

درب های موتورخانه

اندازه درب موتورخاننه باید به اندازه کافی بزرگ باشد. تا عبور تجهیزات از آن به راحتی ممکن باشد. اگر قرار است درب موتورخانه در قسمت استقرار بویلرها باشد، باید این درب در محلی که جلوی بویلرهاست نصب شود. بهتر است درب موتورخانه کشویی در نظر گرفته شود.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

شما عزیزان در محله ی امامزاده قاسم  می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در تهرانسر مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه در شمال تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و از مقالات تدوین شده استفاده نمایید.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *