خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در الهیه

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در الهیه

تعمیر موتورخانه در الهیه هم به کارهای ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در الهیه را همراه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله الهیه توسط سرویسکاران مجرب انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

کاربرد مخزن های تحت فشار 

مخزن تحت فشار روی زمین نصب می شود و می تواند به یکی از دو شکل افقی یا عمودی ساخته شود ولی از آنجا که هوا به مرور زمان در آب حل می شود، لذا فشار هوای محبوس بالای تانک کاهش یافته و سطح آب به دلیل غلبه فشار پمپ بالا می آید.

لذا معمولا سعی می شود که مخازن تخت فشار دارای قطر کم و ارتفاع زیاد باشند تا سطح تماس آب با هوا کمتر شود ولی چون بیشتر مواقع این مخازن در فضای های مسقف نصب می شوند، به دلیل محدودیت های ارتفاعی به ناچار از مخازن تحت فشار افقی استفاده میشود. کنترل سطح آب و ثابت نگه داشتن فشار هوا در مخازن تحت فشار هوا به یکی از دو روش زیر صورت می گیرد:

  • تنظیم دستی سطح هوا و فرمان به پمپ یا پرشر سوئیچ.
  • تنظیم اتوماتیک سطح هوا و فرمان به پمپ توسط رله کنترل سطح مایعات.

تعیین ظرفیت و مشخصات بوستر پمپ های آبرسانی

بوستر پمپ های آبرسانی براساس دو مشخصه حداکثر مصرف آب و مقدار فشار لازم طراحی می شوند. ظرفیت آبدهی بوستر پمپ برابر است با مصرف کل آب ساختمان که به کاربری ساختمان بستگی مستقیم دارد.

جهت محاسبه فشار بوستر پمپ نیز باید محل استقرار آن نسبت به منبع ذخیره آب مصرفی ساختمان مشخص باشد. به طور کلی افت فشار کل که بوستر پمپ باید قادر به تامین آن باشد برابر است با مجموع افت فشارهای ناشی از ارتفاع ساختمان، افت فشار آخرین مصرف کننده، افت فشار مسیر لوله ها و اتصالات.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

شما عزیزان الهیه ای می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در الهیه مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه در شمال تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و از مقالات تدوین شده استفاده نمایید.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *