خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در اقدسیه

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در اقدسیه

تعمیر موتورخانه در اقدسیه هم به کارهای ما اضافه شد. مجموعه بدادم برس تعمیر موتورخانه در اقدسیه را همراه با نگهداری سالیانه انجام می دهد. خدمات تعمیر و نگهداری در محله اقدسیه توسط سرویسکاران مجرب انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

تامین فشار آب در ساختمانهای مرتفع با استفاده از منبع ذخیره ثقلی

در این روش در پایین ترین طبقه ساختمان مخزن ذخیره آب (suction tank) نصب شده و آب شهر در آن ریخته شده و توسط یک شیر فلوتر دار سطح آن کنترل می شود. در روی بام بالاترین طبقه ساختمان نیز یک مخزن ذخیره آب (Reserve Tank) که همان منبع ذخیره انجام میشود. ثقلی است نصب می شود. در این صورت توزیع آب در ساختمان از بالا به پایین (down feed)

ارتفاع منبع ذخیره ثقلی از روی بام باید حدود ۷ متر باشد که در این صورت فشاری که توسط این منبع در کف بالاترین طبقه ایجاد می شود حدود ۱۵psi خواهد بود که برای مصارف خانگی کافی است. آب از مخزن ذخیره پایینی توسط پمپ (دو پمپ که یکی رزرو است) به منبع ذخیره تقلی که در بالاست وارد می شود. هر پمپ باید دارای شیر یک طرفه باشد که پدیده برگشت آب (back flow) رخ ندهد. همچنین لوله کشی پمپها نیز باید مطابق شکلصفحه بعد باشد.

ارتفاع آبدهی هر پمپ نیز بستگی به ارتفاع پمپ یا منبع ذخیره ثقلی، افت اصطکاکی مسیر، افت ناشی از اتصالات به اضافه فشار لازم برای ورود آب به منبع ذخیره ثقلی دارد. افت فشار ناشی از ورود آب به منبع ذخیره ثقلی معمولا ۳٫۵  فوت آب و سرعت در لوله اصلی بین پمپ و منبع ذخیره ثقلی Vfps در نظر گرفته می شود.

منبع ذخیره ثقلی در حجم های کوچک از مخازن فلزی که با رنگ اپوکسی در مقابل زنگ زدگی محافظت می شود ساخته شده و در حجم های بزرگ از مخازن بتونی ساخته میشود. در شکل صفحه ۱۰۵ نحوه استفاده از این منبع نشان داده شده است.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

شما عزیزان اقدسیه ای می توانید خدمات ما را در هر ساعت از شبانه روز و هر روز هفته دریافت نمایید. سرویسکاران ما در اقدسیه مستقر می باشند و با تماس شما جهت خدمت رسانی آماده هستند.

  • تعمیر موتورخانه در شمال تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و از مقالات تدوین شده استفاده نمایید.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *