خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی موتورخانه

تعمیر موتورخانه در ازگل

تعمیر موتورخانه دهکده المپیک

تعمیر موتورخانه در ازگل

تعمیر موتورخانه در ازگل راه اندازی شد.یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس تعمیر موتورخانه در ازگل می باشد.مجموعه تاسیساتی بدادم برس برای ایجاد کیفیت بهتر در خدمات رسانی و رفاه حال همشریان گرامی در محله ی ازگل این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه ی تاسیسات اضافه کرده است.این خدمات با کیفیت و سرعت بالا توسط تیم مجرب به شما عزیزان عرضه میگردد.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

آرایش موتورخانه

محل ساختمان موتورخانه باید به گونه ای انتخاب شود که حتی الامکان به پر مصرف ترین قسمت ساختمان نزدیک باشد. همچنین محل قرار گیری موتورخانه باید به گونه ای انتخاب شود که با کمترین دقت و هزینه، بهره برداری از آن ممکن باشد، به عبارت دیگر باید مکان موتورخانه کوتاهترین فاصله را با ساختمان  مصرف کننده داشته باشد و دسترسی به تجیهزات آن ساده باشد. برای محقق شدن موارد فوق باید معیارهای زیر در طراحی ساختمان موتورخانه مورد توجه قرار گیرد.

ارتفاع موتورخانه:

ارتفاع موتورخانه باید به اندازه ای باشد که مرتفع ترین تجهیزات به راحتی در آن قرار گیرد و در عین حال فضای کافی بالای آن وجود داشته باشد. برخی از استانداردها حداقل فضای بین مرتفع ترین دستگاه در موتورخانه تا سقف آن را دو متر پیشنهاد می کنند. این ارتفاع اضافی از آن جهت است که امکان حرکت جرثقیل برای نصب دستگاه هایی که ممکن است در آینده نصب شوند وجود داشته باشد و در ضمن هوای کافی به راحتی در موتورخانه گردش نماید. به تجربه ثابت شده است که معمولاً  ارتفاع چهار تا شش متر برای موتورخانه مناسب است.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله ازگل در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر موتورخانه را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر موتورخانه در شمال تهران
  • تعمیر موتورخانه در غرب تهران
  • تعمیر موتورخانه در شرق تهران
  • تعمیر موتورخانه در جنوب تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مقالات موتورخانه مراجعه کنید و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

تلفن های تماس تعمیر موتورخانه

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *