خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در گاندی

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در گاندی

تعمیر مشعل در گاندی راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در گاندی را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله گاندی یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

انوع مختلف مشعل

مشعل با محفظه چرخشی (Rotating cup burner)

مشعل با محفظه چرخشی را در حالت های خاصی از دیگ های بخار استفاده می کنند و بیشتر در مورد دیگهایی که ظرفیت آنها gal/ hr200 بوده و سوخت گازوییل سبک به کار گرفته می شوند.

در این مشعل ها سوخت از داخل لوله عبور کرده و به محفظه خروجی که در انتهای مشعل قرار گرفته وارد می شود. محوری که در دور لوله عبور سوخت قرار گرفته و به محفظه مخروطی متصل است با سرعت ۳۶۰۰-۱۰۰۰۰ دور در دقیقه به کمک یک موتور الکتریکی یا توربین هوا می چرخد. به علت نیروی گریز از مرکز سوخت در مخروط چرخشی به صورت پودر در آمده و یک فن سانتریفوژ هوا را از اطراف مخروط به داخل محفظه احتراق به صورت هوای اولیه هدایت می کند که این ۱۰ تادر درصد هوای تئوری لازم جهت احتراق است. شیب شعله بستگی به شیب مخروط و وضعیت نازل هوا دارد و هوای ثانویه از محفظه دیگری که در جدار دیگ تعبیه شده تامین می گردد.

 

مشعل اتمایز کننده با فشار هوا (Air Pressure Atomizing)

در این مشعل ها سوخت مایع در فشار بسیار کم(۰٫۲-۰٫۵ bar) وارد یک جریان هوای سرعت بالا می شود. هوای پر سرعت، سوخت را به قطرات ریز تبدیل کرده و آشفتگی های موجود در هوا، سوخت و هوا را با هم ترکیب کرده و آن را بیشتر اتمیزه می کند. منبع تامین هوا معمولا یک دمنده فشار بالااست.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله گاندی در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران
  • تعمیر مشعل غرب تهران
  • تعمیر مشعل شرق تهران
  • تعمیر مشعل جنوب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *