خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در کامرانیه

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در کامرانیه

تعمیر مشعل در کامرانیه راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در کامرانیه را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله کامرانیه یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

آشنایی با دود، دوده و آنالیز دود

محصولات بوجود آمده در اثر احتراق را دود یا دوده می‌نامند، که میزان آن بستگی به نوع احتراق دارد. به بیان دیگر هر چه احتراق ناقص تر باشد یعنی ترکیب سوخت و اکسیژن متناسب نباشد محصولات احتراق بیشتری بجای می ماند که همان دود یا دوده می باشد. دود حاصل از احتراق دردودکش ایجاد جریان مکش نموده به خارج ساختمان هدایت می‌گردد که این نوع را روش تخلیه یا مکش طبیعی محصولات احتراق می نامند در برخی شرایط که امکان تخلیه طبیعی محصولات احتراق نباشد از یک فن جهت مکش استفاده می شود که این روش را نوع مکش اجباری می گویند.

شناسایی دود و دودکش

برای خروج محصولات احتراق (دود) از فضایی که عمل احتراق در آن انجام گرفته از دودکش استفاده می‌شود و نوع دودکش با توجه به نوع وسیله ای که احتراق در آن انجام می شود انتخاب می گردد. مثلا اندازه و قطر دودکش یک دیگ حرارت مرکزی با یک بخاری تفاوت دارد و به ظرفیت حرارتی آن بستگی دارد نحوه تخلیه دود دارای اهمیت زیادی است. چرا که هرگونه تأخیر در تخلیه یا پس زدگی، موجب احتراق ناقص و احتمال بروز خطر گاززدگی ساکنین در اثر تنفس گاز سمی مونواکسید کربن (CO) است.

شناسایی دوده و دستگاه آنالیز دود یکی از مهمترین موارد اندازه گیری در مشعل ها، کوره ها و بویلرها آنالیز گازهای خروجی از دودکش می باشد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله کامرانیه در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران
  • تعمیر مشعل غرب تهران
  • تعمیر مشعل شرق تهران
  • تعمیر مشعل جنوب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *