خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در کاشانک

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در کاشانک

تعمیر مشعل در کاشانک راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در کاشانک را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله کاشانک یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

درباره ی خازن

خازن راه انداز

خازن راه انداز خازنی که برای راه اندازی بعضی از موتورهای تک فاز از آن استفاده می شود و پس از آن که محور موتور به حدود ۷۵٪ دور نامی خود رسید، خازن بطور خودکار از مدار خارج می گردد.

خازن دائم کار

خازن دائمی یا خازن کار، خازنی است که در تمام مدت زمان کار موتور برای ایجاد گشتاور مناسب در مدار باقی می ماند.

نحوه تست و آزمایش عملکرد صحیح خازن

یک الکتروموتور تک فاز دارای چهار رشته سیم به رنگ های آبی، مشکی، زرد یا (زرد و سبز) و قهوه ای می باشد. رشته سیم آبی در پایه رله به کنتاکت نول ها و رشته سیم زرد یا زرد و سبز به کنتاکت ارت و رشته سیم مشکی به کنتاکت مشترک خازن و الکتروموتور بسته می شود.

ساده ترین روش برای آزمایش صحت عملکرد یک خازن

ابتدا دو رشته سیم خازن را به برق شهر متصل کرد و چند لحظه جهت شارژ شدن آن را در این حالت نگاه داشت و سپس آن را از برق شهر جدا ساخته دو رشته سیم را بهم زد، اگر در این لحظه جرقه آبی با صدا ایجاد شود خازن سالم است در غیر این صورت خازن معیوب بوده و بایستی تعویض شود. هیچ گاه ولتاژ اعمال شده به دو سر خازن نباید از ولتاژ نوشته شده بر روی خازن بیشتر باشد. در غیر این صورت باعث سوختن خازن خواهد شد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله کاشانک در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *