خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در چیذر

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در چیذر

تعمیر مشعل در چیذر راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در چیذر را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله چیذر یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

تنظیم شعله ی مشعل

قبل از هر آزمایشی باید مقدار گاز و هوای اولیه را برای داشتن یک شعله ی خوب و احتراق كامل تنظیم گردد. مقدار هوای مورد نیاز برای احتراق کامل را می توان بوسیله ی تغییر فاصله شیپورک وانتوری، با انژکتور تنظیم نمود. شعله مشعل و در نتیجه مقدار قدرت مشعل را می توان تغییر داد. در حالت تغییر مقدار شعله و قدرت باید هوای لازم برای احتراق کامل را نیز با تغییر فاصله شیپورک وانتوری تنظیم نمود. شمعک باید بطور کم صدا مشعل را روشن نماید، شعله ی شمعک نباید در زمان خاموش و یا روشن بودن مشعل همراه با دود باشد.

تغییر گاز

در صورت تغییر گاز از گاز طبیعی به گاز مایع تعویض انژکتور مشعل، انژکتور شمعک و تنظیم ویا تغییر شیر برقی ضروری است.

نحوهی راه اندازی مشعل اتمسفریک

روشن کردن پیلوت

شیر دستی انشعاب گاز را با نمود و آکوستات دیگ را روی درجه حرارت مناسب قرار دهید سپس دگمه گردان شیر کنترل گاز را در وضعیت پیلوت که با علامت (*) مشخص است روی نشانه ای روبه روی ورودی گاز است قرار داده و آن را به داخل فشار دهید مجرای گاز پیلوت باز شود بلافاصله جرقهی الکتریکی زده می شود و شعلهی پیلوت که از دهانه ی مشعل قابل رویت است تشکیل می شود، بانگه داشتن این دکمه به مدت حداکثر ۳۰ ثانیه شعله پیلوت ثابت می شود در این مرحله ممکن است به دلیل وجود هوا در مسیر گاز پیلوت، جرقه زدن قادر به روشن نمودن پیلوت نشود، و پس از حداکثر ۳۰ ثانیه به جرقه زنی خاتمه دهد. برای شروع جرقه مجدد دكمه راه اندازی جرقه را فشار دهید.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله چیذر در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران
  • تعمیر مشعل غرب تهران
  • تعمیر مشعل شرق تهران
  • تعمیر مشعل جنوب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *