خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در چیتگر

تعمیر-مشعل-قصر
آنچه در این مطلب می خوانید

تعمیر مشعل در چیتگر

تعمیر مشعل در چیتگر راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در چیتگر را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله چیتگر یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

مشعل :

همانطور که میدانید مشعل تجهیزی است که با مخلوط میزان ثابتی سوخت و هوا که بر اساس ظرفیت تعیین میگردد و سپس احتراق این مخلوط، انرژی سوخت را به انرژی گرمایی تبدیل می کند.انرژی تولید شده توسط مشعل همزمان با دو روش جابه جایی و تشعشع به سیستم گرمایش یا حرارت مرکزی ساختمان انتقال داده می شود.
یکی دیگر از وضایف مشعل ها ایجاد گرما می باشد، که می تواند در انواع مختلف دیگ ها،پکیج های گرمایشی و همچنین هیترها گرما ایجاد کند.مشعل ها بعنوان قلب هر سیستم گرمایشی نیز شناخته می شوند.
مشعل ها با پاشش سوخت (گاز، گازوییل، مازوت) و اختلاط آن با هوا و عبور مخلوط سوخت و هوا از شعله پخش کن و سپس احتراق این مخلوط توسط ترانس جرقه زن، حرارت مورد نیاز را در داخل محفظه احتراق دیگ یا کوره ایجاد می نمایند.
رله، فتتوسل، یون و ترموستات در هر مشعل، وضیفه ی کنترل را بر عهده دارند که درواقع مقدار و میزان و همچنین زمان هریک از فرآیند های مشعل را کنترل می کنند.

با توجه به کامل نبودن راندمان احتراق سوخت در مشعل ها و در نظر گرفتن برخی تلفات حرارتی، هنگام انتخاب مشعل، ظرفیت مشعل را حدود ۲۰ درصد بیشتر از ظرفیت دیگ در نظر می گیرند.

به ازاء هر ۳۰۰ متر افزایش ارتفاع از سطح در یا بدلیل کاهش غلظت هوا ، راندمان احتراق سوخت انواع مشعل ها حدود ۴% کاهش می یابد.
ارزش حرارتی هر متر مکعب گاز طبیعی تقریبا معادل K.cal 9200 می باشد.
ارزش حرارتی هر لیتر گازوئیل تقریبا معادل K.cal 8500 می باشد.
ارزش حرارتی هر کیلوگرم گازوئیل تقریبا معادل K.cal 10500 می باشد.
توجه:در انتخاب مشعل به نوع سوخت و ظرفیت منتاسب با آن به قطر لوله مشعل (تنها جهت قرارگرفتن صحیح در دیگ ها) توجه کنید.همچنین شما می توانید برای انتخاب صحیح مشعل،از همکاران ما در بخش مشعل مشاوره و راهنمایی دریاف نمایید.

انواع مشعل

مشعل گازسوز (GAS BURNERS)
مشعل گازوئیل سوز (LIGHT OIL BURNERS)
مشعل دوگانه سوز (DUAL BURNERS)
مشعل مازوت سوز (HEAVY OIL BURNERS)
مشعل سه گانه سوز (MULTI BURNERS)

برای آشنایی بیشتر با مشعل ها و انواع آن به صفحه مقالات مشعل ما مراجعه فرمائید.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله چیتگر در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل غرب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *