خدمات محلی, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در پرستار

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در پرستار

تعمیر مشعل در پرستار راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در پرستار را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله پرستار یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

وقتی محور ماشین به سختی حرکت می کند.

فرسودگی: تعویض بلبرینگ معیوب نیاز به تخصص نسبتا زیادی دارد گاه به هنگامتعویض سوار کردن اولیه بلبرینگ دقت لازم مبذول نشده و به ساچمه ها آسیب می رسد و یا بلبرینگ صحیح در جای خود مستقر نمی شود که جمیع این عمل در بلبرینگ فرسودگی راایجاد می سازد عموما بلبرینگها دارای عمر مفید بسیار زیاد است و سریع فرسوده نمی شود.

شکستگی در بلبرینگ: وارد آوردن بار بیش از حد سنگین به بلبرینگ در اجزاء غلطنده آنایجاد شکستگی می کند که در نتیجه این عیب بلبرینگ کاملا تخریب خواهد شد.

۵. ترک برداشتن بلبرینگ: گاها سطح داخلی بلبرینگ در مسیر حرکت ساچمه ای و یاغلطکها ترکهای نازک بر می دارد که این عیب نیز از وارد آوردن بار غیر اصولی و زیاد ویا سوار کردن غیر اصولی بلبرینگها ناشی می شود.

ایجاد حفره در سطح داخلی حلقه ها: هرگاه ذرات ریز و سخت به درون بلبرینگ نفوذ کنندو به هنگام کار بلبرینگ در ارتباط با اجزاء غلطنده ماشین باشند مشکل مذکور را ایجاد خواهند نمود. البته این عیب در مواردی از ارتعاشات بلبرینگ و یا وارد آوردن اضافه بار برآن نیز ایجاد می شود.

نتیجه گیری: برای پی بردن به سالم بودن بلبرینگ و اجزاء غلطنده داخل آن می بایست بلبرینگ را نزدیک گوش خود بچرخانید اگر از بلبرینگ در حال چرخش صدای خشنی به گوش نرسید و بلبرینگ بدون مشکل چرخید که سالم است، در غیر اینصورت باید آن را تعویض نمود همچنین اگر حلقه خارجی بلبرینگ بر روی ساچمه ها لقی داشته باشد غلطنده را نشان میدهد که بلبرینگ مذکور تعویض شود.

نصبمشعل های گازی

. حتما در لوله کشی گازوئیل مشعل قطر لوله گازوئیل مورد استفاده بین منبع گازوئیل مشعلباید متناسب با شرایط قرار گیری منبع، مشعل و ظرفیت حرارتی مشعل تعیین گردد.

  1. به منظور حفاظت پمپ گازوئیل از ذرات معلق موجود در سوخت گازوئیل، استفاده از فیلترگازوئیل خطی (متناسب با قطر لوله لوله مورد استفاده) ضروری می باشد. هنگام نصب بهجهت درست قرار گرفتن فیلتر توجه شود.
  2. چنانچه خط لوله گازوئیل یا منبع گازوئیل در سطحی پایین از مشعل قرار گرفته باشد، باید از یک شیر یکطرفه یا سوپاپ گازوئیل در داخل منبع گازوئیل استفاده شود.
  3. از عدم نشت لوله های گازوئیل، شیلنگ گازوئیل و اتصالات بکار رفته مطمئن شوید.
  4. مطمئن شوید که چشم الکتریکی (فتوسل) بطور صحیح قرار گرفته است و شیشه ای کهباید شعله را ببیند، مستقیما روبروی شعله قرار دارد.
  5. از نصب صحیح آکوستات دیگ مطمئن شوید و دقت کنید که آکوستات بصورت سری و درمسیر فاز برق مشعل قرار بگیرد.
  6. در خارج از موتورخانه یک کلید برق اضطراری نصب شود تا در هنگام بروز خطر مانند:نشت گاز و یا بروز آتش سوزی بتوان برق موتورخانه را از بیرون قطع کرد.
  7. از صحیح بودن اتصال فاز و نول و از برقراری اتصال به زمین (ارت) مطمئین شوید.
  8. از صحت کارکرد فیوز مدار برقی و ولتاژ تغذیه مطمئن شوید.
  9. برای اطمینان از عملکرد صحیح مشعل چندین مرتبه مشعل را روشن و خاموش کنید.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله پرستار در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شرق تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *