خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در پارک لاله

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در پارک لاله

تعمیر مشعل در پارک لاله راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در پارک لاله را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله پارک لاله یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

آشنایی با کلید کنترل فشار هوا

در مشعل های گازسوز، گاز با فشاری که دارد در صورت باز بودن شیر مغناطیسی وارد اتاقک احتراق می‌شود که در صورت کافی نبودن هوا امکان ناقص سوختن گاز یا خاموش شدن شعله پیش می آید. کلید کنترل فشار هوا در مشعل های دمنده دار مورد استفاده قرار گرفته و در رله مشعل بین پایه ۵ و ۷ قرار میگیرد، این بدان معناست که در صورت تایید نکردن فشار هوای ورودی توسط این المان شیربرقی اصلی گاز باز نخواهد شد.

کلید اطمینان فشار هوا از لحاظ ساختمانی کاملا شبیه به کلید کنترل فشار گاز است و تنها تفاوت در نحوه اتصال قسمت مکانیکی به سیستم می باشد. قسمت مکانیکی و ارتباط صفحه دیافراگم در کلید کنترل فشار هوا توسط یک لوله آلومینیومی یا مسی نمره ۶ میباشد. در ابتدا ونتیلاتور شروع به پرچ کردن کوره می کند و در صورت نداشتن فشار هوای لازم مشعل ریست می کند. دامنه فشار کار این کلید بین mbar4 / 0 تا ۳ میباشد.

برای اطمینان از وجود هوای کافی برای احتراق می توان به دو صورت عمل کرد:

روش اول 

استفاده از کلید کنترل فشار هوا است، در این حالت دهانه زیر دیافراگم را توسط یک لوله به محل خروج هوا از وانتیلاتور وصل می کنند تا فشار هوای خروجی به زیر دیافراگم اثر کرده و در صورت کافی بودن فشار کنتاکت های A و C را که در مدار رله کنترل قرار گرفته اند وصل کند و مشعل اجازه کار پیدا کند.

روش دوم

استفاده از یک کلید گریز از مرکز است که محور کلید به محور الکتروموتور وصل می شود با به کارافتادن الکتروموتور محور کلید نیز به حرکت در می آید و در یک دور معیین دو کنتاکت در داخل آن به هم وصل می شود و غیر مستقیم اتصال این دو کنتاکت دلالت بر دمیدن هوا به داخل اطاقک احتراق دارد چون از طرف دیگر الکترو موتور عامل حرکت ونتیلاتور می باشد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله پارک لاله در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شرق تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *