خدمات محلی, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در هروی

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در هروی

تعمیر مشعل در هروی راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در هروی را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله هروی یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

آشنایی با کلید کنترل فشار گاز

جهت احراز ایمنی و اطمینان از فشار گاز سیستم تغذیه کننده مشعل های گازی از یک کلید کنترل کننده فشار گاز (Gas Pressure) استفاده می شود. قسمتهای تشکیل دهنده این کلید عبارتند از: صفحه دیافراگم، فنر دیاگرام، پیچ های تنظیم دامنه کار کنترل کننده، محل های نصب به سیستم و بدنه اصلی و یک قسمت الکترونیکی (میکروسوییچ) که در ارتباط با سایر قسمت های مکانیکی عمل می کند برای اطمینان از فشار کافی گاز روی شیر برقی و رگلاتور، کلید کنترل فشاز گاز نصب می کنند که برش خورده نوعی از آن را در شکل زیر مشاهده می کنید. اگر فشار گاز داخل لوله اصلی که از طریق دهانه پائین به زیر دیافراگم لاستیکی اثر می کند.

طرز کار بدین ترتیب است که توسط یک مغزی یا لوله رابط، قسمت مکانیکی کنترل فشار به لولهگاز ورودی مشعل متصل می شودو اگر فشار گاز ورودی به اندازه فشار تنظیم شده بر روی این کنترل کننده برسد، نیروی دیافراگم بر نیروی فنر دیافراگم غلبه کرده و میکروسوییچ معمولا باز، بسته می شود(کنتاکت N . O ) و فاز ورودی به پایه رله مشعل می رسد. کلید کنترل کننده فشار گاز دارای سه پایه می باشد که پایه (com) یا مشترک و پایه های (NO) و (NC) هستند. بدین معنی که پایه (No) در حالت عادی باز است و هنگامی که فشار گاز پشت پرشر باشد بسته می شود و پایه (NC) در حالت عادی (قطع گاز) بسته است. پس برق اصلی را به پایه مشترک می‌دهیم و سپس از پایه (NO) به پایه شماره ۹ رله مشعل متصل می کنیم.

چنانچه فشار گاز ورودی به هر دلیلی کمتر از میزان تنظیم شده باشد. نیروی فنر بر نیروی دیافراگم غلبه کرده و کنتاکت میکروسوییچ باز می شود و مدار الکتریکی پایه رله قطع می شود و مشعل ریست کرده از کار می افتد. از تیغه معمولا بسته ( N . C ) می توان به یک هشدار دهنده فرمان داد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله هروی در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *