خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در مهران

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در مهران

تعمیر مشعل در مهران راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در مهران را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله مهران یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

نحوه تست و آزمایش صحت عملکرد کلید اطمینان فشار گاز

ابتدا رشته سیم های مشکی و آبی را به برق شهر وصل می کنیم. در این حالت که جریان گازی از آن عبور نمی کند کنتاکت های مشترک و (NC) (که معمولا بسته می باشد) برق دار می باشد. پس از آن که مجرای ورودی به گاز شهر متصل می گردد، اگر در این حالت کنتاکت (NC) بدون برق و کنتاکت (NO) برق دار باشد، در این حالت کلید اطمینان فشار گاز سالم است در غیر اینصورت کلید معیوب می باشد.

آشنایی با ترموستات کنترل و ایمنی

همان طوری که از اسم این کنترل کننده مشخص است، برای کنترل درجه حرارت آب دیگ در صورتی که کنترل درجه حرارت آن (آکوستات مستغرق) عمل نکند، استفاده می گردد. آکوستات حد از نظر عملکرد و ساختمان آن مشابه آكوستات مستغرق اتومکانیک می باشد. با این تفاوت که در بعضی از آنها ضامنی وجود دارد که وقتی این کنترل کننده عمل کرد، مجددا وصل نگردد تاریست (Reset) شود.

نکته: تنظیم رنج آکوستات حد را معمولا بیشتر از آکوستات اتومکانیک تنظیم می کنند. (°C۱۰بیشتر) بشرطی که از درجه حرارت تبخیر آب در آن فشار تجاوز نکند.

آشنایی با کلید گریز از مرکز

در بعضی از مشعل ها برای کنترل مقدار هوای مورد نیاز و عملکرد صحیح الکتروموتور مشعل (جهتدور موتور) از کلید گریز از مرکز استفاده می شود. در صورتی که هوای لازم به وسیله فن به داخل دیگ دمیده نشود (فن کار نکند)، گاز در داخل اطاقک احتراق دیگ جمع شده، به هنگام جرقه زدن باعث انفجار می‌گردد. برای جلوگیری از این عمل، یک کلید گریز از مرکز را به محور موتور فن متصل می کنند. با به کار افتادن الکتروموتور محور کلید نیز به حرکت درآمده، در یک دور معین کنتاکت های آن به یکدیگر وصل می شوند و با تکمیل مداری در داخل رله مشعل، الکتروموتور مشعل اجازه ادامه کار پیدا می کند.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله مهران در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شرق تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *