خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در مشیریه

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر معل در مشیریه

تعمیر مشعل در مشیریه راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در مشیریه را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله مشیریه یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

محل استقرار پایه رله

مکانی پایه رله روی آن نصب می شود، دارای تعدادی ترمینال است که تجهیزات برقی مشعل را به با هم ارتباط می دهد و با برنامه ریزیی که در کارخانه سازنده روی رله انجام شده، هر کدام از تجهیزات در زمان خاصی برق دار شده و شروع به کار می کنند، در صورتی که اختلالی در عملکرد هر یک پیش آید، رله ریست کرده و مشعل را از کار می اندازد. پایه رله های ساترونیک به صورت تک ردیف و دو ردیف وجود دارند که کابرد زیادی در ایران دارند.

 

تست  عملکرد صحیح خازن

یک الکتروموتور تک فاز دارای چهار رشته سیم به رنگ های آبی، مشکی، زرد یا (زرد و سبز) و قهوه ای می باشد. رشته سیم آبی در پایه رله به کنتاکت نول ها و رشته سیم زرد یا زرد و سبز به کنتاکت ارت و رشته سیم مشکی به کنتاکت مشترک خازن و الکتروموتور بسته می شود. ساده ترین روش برای آزمایش صحت عملکرد یک خازن ابتدا دو رشته سیم خازن را به برق شهر متصل کرد و چند لحظه جهت شارژ شدن آن را در این حالت نگاه داشت و سپس آن را از برق شهر جدا ساخته دو رشته سیم را بهم زد، اگر در این لحظه جرقه آبی با صدا ایجاد شود خازن سالم است در غیر این صورت خازن معیوب بوده و بایستی تعویض شود.

 

تست خازنهای میکروفاراد

میکروفاراد: قبل از نتیجه گیری باید به این نکته توجه نماید که چون این خازنها الکترولیتی می باشند بنابراین ممکن است تغییر ظرفیت بدهند لذا این آزمایش فقط قطع و یا شورت خازن را نشان می دهد بنابراین در بعضی مراحل تغییر ظرفیت و وجود نشتی در خازن باید خازن توسط خازن سنج تست شود ولی این دلیل برای یک تعمیر کار و یا یک الکترونیک کار سبب نمی شود که این روش را یاد نگیرد. برای این تست مولتی متر را در رنج Rx1k قرار داده و سپس شارژ و دشارژ خازن را با توجه به قطب ها باطری داخل مولتی متر (سیم مشکی مثبت و سیم قرمز منفی باطری است) انجام می دهیم.

 

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محلهمشیریه در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شرق تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *