خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در مسعودیه

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در مسعودیه

تعمیر مشعل در مسعودیه راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در مسعودیه را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله مسعودیه یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

عیب های الکتروموترها

اصول عیب یابی از الکتروموتورها تشخیص عیب و رفع آن در ماشین های الکتریکی از اهمیت خاصی برخوردار است البته با آن که کسب مهارت در عیب یابی بیشتر در اثر تجربه عملی به دست آید اما به هر حال دانستن برخی نکات کلی و عمومی بسیار مفید است به طور کلی هر وسیله الکتریکی دو نوع عیب عمده پیدا می کند: عیبهای مکانیکی و عیبهای الکتریکی عیبهای مکانیکی ۱) شکستگی بدنه و در پوشها ۲) لنگی محور موتور | ۳ درگیر شدن روتور با استاتور | ۴ خرابی بلبرینگها بوشها و یاتاقانها | خرابی بلبرینگ ها، بوشها و یاتاقانها

 

 

رفع عیب: جعبه ی سیم بندی ها

بی سیم بندی موتور را باز کنید و اتصالات را به دقت بررسی نمائید اگر اتصالی در اثر ها به یکدیگر رخ داده باشد سیم ها را مجددا در محل خود مستقر نموده و کاملا می نمائید تا از تکرار این وضعیت جلوگیری شود معمولا در محل اتصال کوتاه رنگ سیاهی در اطراف آن به راحتی قابل تشخیص است. علت ۲- اتصالات اشتباه انجام شده. عیب: اگر بعد از سرویس و سربندی اتصالات موتور با عیب مسکور مواجه شده ایم یک بار دیگر اتصالات را مورد بررسی قرار میدهیم بدون شک اشتباه صورت گرفته است. علت ۳- خازن معیوب است. خازنی که دچار عیب شده باشد از نظر شکل ظاهری نیز به راحتی قابل تشخیص است با این وصف خازن را از مدار خارج نمود و اگر در آزمایش دی الکتریک را معیوب تشخیص دادید خازن را تعویض کنید (دی الکتریکی فاسد موجب بروز اتصال کوتاه در خازن می شود).

 

گریس (پوسیدگی و ۰۰۰۰)

۱) پوسیدگی: این عیب به واسطه نفوذ رطوبت به داخل بلبرینگ ها رخ می دهد. که استفاده مرتب از گزینه ی مرغوب مانع پوسیدگی آن می شود انتخاب غیر اصولی گریس نه تنها مانع پوسیدگی آن نمی شود بلکه این عیب را تسریع خواهد نمود. ۲) گریپاژ: همانگونه که قبلا نیز ذکر شد گریپاژ پدیده عدم توانایی حرکت دو سطح مختلف بر روی یکدیگر است در یاتاقان های ساچمه ای این عیب می تواند به واسطه ی فرسایش گریس در داخل اجزاء غلطنده مانند ساچمه ها و غلطکها ناشی شده باشد. ۳) فرسودگی: تعویض بلبرینگ معیوب نیاز به تخصص نسبتا زیادی دارد گاه به هنگام  تعویض سوار کردن اولیه بلبرینگ دقت لازم مبذول نشده و به ساچمه ها آسیب می رسد و یا بلبرینگ صحیح در جای خود مستقر نمی شود که جمیع این عمل در بلبرینگ فرسودگی را ایجاد می سازد عموما بلبرینگها دارای عمر مفید بسیار زیاد است و سریع فرسوده نمی شود.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله مسعودیه در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شرق تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *