خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در محمودیه

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در محمودیه

تعمیر مشعل در محمودیه راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در محمودیه را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله محمودیه یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

تست انواع خازن توسط مولتی متر

١- تست خازن های بالاتر از ۱۰ نانوفاراد الى ۱میکروفاراد:

برای تست این نوع خازن می توان مولتی متر را روی رنج RÐ۱۰ قرار داده و میدانیم لحظه وصل ترمینال‌های مولتی متر اگر خازن خالی باشد توسط پیل ۹۷ داخل مولتی متر شارژ شده و در حال شارژ عقربه مولتی متر اهم مدار را در لحظه عبور جریان نشان می‌دهد.

مقدار ماکزیمم حرکت عقربه را برای همیشه بخاطر بسپارید تقریبا متناسب با ظرفیت خازن عقربه منحرف می شود. اگر در این روش بعد از شارژ کامل خازن، اگر خازن نشتی نداشته باشد خازن سالم است و اهم قرائت شده بی نهایت است و در صورتی که خازن نشت داشته باشد عقربه مقدار اهمی را نشان می دهد که گویای میزان نشتی خازن است و نیز اگر خازن قطع باشد هیچگونه عکس العملمشاهده نمی شود و عقربه هیچ انحرافی نخواهد داشت.

۲- تست خازنهای ۱ میکروفاراد الی ۱۰ میکروفاراد:

قبل از نتیجه گیری باید به این نکته توجه نماید که چون این خازنها الکترولیتی می باشند بنابراین ممکن است تغییر ظرفیت بدهند لذا این آزمایش فقط قطع و یا شورت خازن را نشان می دهد بنابراین در بعضی مراحل تغییر ظرفیت و وجود نشتی در خازن باید خازن توسط خازن سنج تست شود ولی این دلیل برای یک تعمیر کار و یا یک الکترونیک کار سبب نمی شود که این روش را یاد نگیرد. برای این تست مولتی متر را در رنج Rx1k قرار داده و سپس شارژ و دشارژ خازن را با توجه به قطبين باطری داخل مولتی متر (سیم مشکی مثبت و سیم قرمز منفی باطری است) انجام می دهیم.

۳- تست خازن های بالاتر از ۱۰ میکروفاراد:

برای تست این نوع خازن باید مولتی متر را در رنج RX100 قرار دهیم، شارژ و دشارژ خازن را ملاحظه نموده توجه به قطبین الزامی است و نشتی در حد جزئی قابل قبول است. بنابراین بعد از شارژ عقربه اهم زیادی را نشان میدهد. اگر خازن موجب حرکت عقربه نگردد یعنی قطع و در صورتی که صفر باشد یعنی خازن شورت است و اگر اهم کمی نیز قرائت شود به معنی خراب بودن خازن است.

توجه: برای تست خازن های کمتر از ۱۰ نانوفاراد فقط از خازن سنج استفاده می شود و نمی توان از مولتی استفاده کرد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله محمودیه در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *