خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در قلهک

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در قلهک

تعمیر مشعل در قلهک راه اندازی شد. مجموعه تاسیساتی بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در قلهک را به مجموعه خدمات خود برای رفاه و رضایت شما عزیزان اضافه کرد. با توجه به تقاضای بالا برای ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله قلهک بر آن شدیم که به این تقاضا پاسخ داده و نسبت به نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل اقدام نماییم. این خدمات در مجموعه بدادم برس با کیفیت و سرعت بالا در تمام مناطق و محله های تهران توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

کار رله ی مشعل گازی دمنده دار (فن دار)

مراحل مختلف کار یک رله ی مشعل گازی دمنده دار از شروع تا پایان، در دو مرحله

تصویر مدار برقی و نحوه کار رله ی مشعل گازی دمنده دار

همانطور که در شکل بالا مشاهده می کنید:

سیم فاز پس از عبور فیوز و کلید راه انداز مشعل، به دو شعبه تقسیم شده است. یک شعبه به ترمینال شماره ی «۱» و دیگری پس از عبور از کنترل فشار گاز (GW) و ترموستات حد (ST) و آکوستات اصلی (RT)، به ترمینال شماره ی «۹» وصل گردیده است. میلهی یونیزاسیون (IS) و هم چنین قطب مثبت فتوسل (U) به ترمینال شماره ی «۲» و قطب منفی آن به ترمینال «۸» وصل شده است.

آوومتر (مولتی متر)

در همه ی مشعل های گازی و گازوئیلی، مغز مشعل بوده و کلیه اطلاعات از واحد نظارت کننده به آن رسیده و مورد پردازش و تصمیم گیری قرار می گیرد. مثلا در رله یک مشعل گازی با برقراری جریان گاز برق اصلی مشعل توسط سوئیچ کنترل فشار گاز وصل می گردد و موتور مشعل شروع بهکار می کند، این مرحله تخلیه نامیده می شود که حدود ۳۰ الی ۴۰ ثانیه به طول می انجامد. پس از سپری شدن این مرحلهزمان جرقه آغاز می گردد که همزمان با آن شیر برقی نیز باز می شود. در صورتی که مشعل به طور مناسب تنظیم باشد، شعله تشکیل می گردد و موتور نیز همچنان به کار خود ادامه می دهد، زمان این مرحله حدود ۵ ثانیه است.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله قلهک در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران
  • تعمیر مشعل غرب تهران
  • تعمیر مشعل شرق تهران
  • تعمیر مشعل جنوب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقاله تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

 وب‌سایت ما دارای مقالات زیادی در خصوص مشعل می باشد که برای علاقه مندان این حوزه تهیه و تدوین شده است. همچنین می توانید برای حل مشکل خود با شماره های مجموعه ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خبره این مجموعه به محل شما اعزام شده و نسبت به سرویس و تعمیر مشعل اقدام نمایند.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *