خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در فرزانه

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در فرزانه

تعمیر مشعل در فرزانه راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در فرزانه را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله فرزانه یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

 اتصالات مشعل

 اتصالات مربوط به خط گاز مشعل را با کف صابون نشت یابی کنید و از عدم نشتی در اتصالات اطمینان حاصل نمایید.مدار برق را بررسی نموده و از وجود فاز، نول و ارت در تابلو مطمئن شوید. از نصب صحیح آگوستات و تنظیم درجه حرارت آن مطمئن شوید. و کنترل کننده ی فشار هوا و فشار گاز برای عملکرد صحیح مشعل و بالا بردن ایمنی مشعل نصب شده است. لطفا به هیچ عنوان آنها را از مدار خارج نکنید. و شیر برقی در کارخانه تنظیم شده است و دست کاری آن به هر دلیلی ممنوع است و ممکناست باعث انفجار شود.

 

 

راه اندازی سریع مشعل

در حالتی که مسیر سوخت و برق مشعل نصب شده است، جهت راه اندازی مشعل کافیست دکمه روی رله (ریست) را فشار دهید تا مشعل راه اندازی گردد.جهت خاموشنمودن مشعل کافیست برق یا گاز مشعل را قطع گردد.اصول راه اندازی و تنظیم مشعل های گازوئیلی:فاز ورودی را پس از عبور از ترموستات دیگ به سیم مشکی مشعل و نول را به سیم آبی مشعل وصل کنید. سیم ارت (زرد – سبز) را نیز به سیستم ارت مجموعه وصل نمایید.

 

برای تامین شعله موازی شعله پوش مشعل تخم مرغی یا لبه های آن به داخل مشعل جمع شده باشد و لوله سوخت رسان به نازل امکان تنظیم عقب و جلو جهت موازی کردن شعله را داشته باشد. ۲) در مشعل های گازوییلی زاویه نازل جهت جمع کردن شعله حتی الامکان ۳۰ درجه و از نوع S (شعله جمع باشد و از استفاده نازل ۶۰ درجه و نوع H (شعله توخالی)که رینگ خارج را گرم می کند) و مخصوص کوره های صنعتی است پرهیز شود.طول شعله موازی در داخل دیگ با رگلاژ شیر یا پمپ طوری تنظیم شود که حدودا بعد از ۴ طول دیگ قطع شود. ۴) حداکثر ظرفیت انتخابی مشعل انتخابی معادل ظرفیت حرارتی دیگ باشد و چنانچه ظرفیت بالاتری مورد نظر است به پرههای دیگ اضافه شود. میزان مخلوط هوا و سوخت طوری تنظیم شود که هیچگونه بوی نامطبوعی از دریچهبازدید داخل دیگ بیرون نیاید و چنانچه امکان دارد با دستگاه های آنالیز گازهای خروجی محصولات احتراق کنترل گردند.نصب و راه اندازی مشعل های گازی و گازوئیلی قبل از نصب و راه اندازی مشعل موارد زیر را کنترل کنید: از متناسب بودن ظرفیت مشعل با ظرفیت دیگ مطمئن شوید.

 

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله فرزانه در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شرق تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *