خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در فرحزاد

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در فرحزاد

تعمیر مشعل در فرحزاد راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در فرحزاد را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله فرحزاد یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

آشنایی با ترانس مولد جرقه

به دستگاهی که ولتاژ قوی جهت ایجاد قوس الکتریکی بین دو سر الکترودهای جرقه برای مشتعل شدن سوخت گاز یا گازوئیل) را ایجاد  می کند ترانس جرقه می گویند. در این ترانسفورماتور انرژی الکتریکی در یک قطعه آهن، می تواند به انرژی مغناطیسی تبدیل شود و انرژی مغناطیسی نیز می تواند به انرژی الکتریکی تبدیل گردد. به بیان دیگر اگر یک سیم پیچ دور یک قطعه آهن پیچیده شود و جریانی از آنبگذرد، آهن مغناطیس می شود. حال اگر یک سیم پیچ دیگر دور هسته آهنی پیچیده شود امکان دارد جریان دیگری در آن به وجود آید. برای تبدیل انرژی مغناطیسی به انرژی الکتریکی در سیم پیچ ثانویه باید حوزه مغناطیسی دائما تغییر کند. این عمل با اتصال سیم پیچ اولیه به جریان متناوب (AC) انجام می شود. جریان متناوب برق شهر در یک ثانیه ۱۰۰ مرتبه (فرکانس) تغییر جهت می دهد، که این خود باعث تغییر قطب های مغناطیسی ۱۰۰ بار در یک ثانیه می شود. اگر یک ولت متر به سیم پیچ ثانویه وصل شود مشاهده می گردد که بین ولتاژ و تعداد دور سیم پیچ روی هسته آهنی تناسبی برقرار است، هر دور سیم پیچ یک ولتاژ معینی را تولید می کند. به طوری که با افزایش تعداد دور سیم پیچ، ولتاژ نیز افزایش می یابد. یک ترانسفورماتور جرقه باید ولتاژ خیلی زیادی را تولید کند تا باعث ایجاد قوس الکتریکی بین دو الکترود شود. این ولتاژ در حدود ۱۰۰۰۰ ولت است که بین ۰ تا ۱۵۰۰۰ ولت ۱۰۰ مرتبه در یک ثانیه تغییر می کند. هنگامی که قوس الکتریکی تولید میشود ولتاژ به طور قابل ملاحظه ای افت می کند. بنابراین ترانسفورماتور طوری ساخته می شود تا قدرت مصرفی خودش را تنظیم کند در غیر این صورت با افزایش بیش از اندازه بار، آسیب خواهد دید.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله فرحزاد در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *