خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در علم و صنعت

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در علم و صنعت

تعمیر مشعل در علم و صنعت راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در علم و صنعت را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله علم و صنعت یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

شعله یابی میله یونیزاسیون

اگر میله‌ای داخل شعله مشعل قرار گیرد و یک ولتاژ متناوب بین میله و بدنه مشعل اعمال گردد، یکجریان از طریق میله و بدنه مشعل برقرار می شود. دلیل عبور جریان این است که ولتاژ اعمال شده، بین میله و بدنه میدان مغناطیسی ایجاد کرده و باعث حرکت الکترونها و یون های مثبت درون شعله می شود. برای روشن شدن مفهوم این امر، میله و بدنه مشعل را به عنوان الکترودهایی در نظر می گیریم. الكترون های آزاد بوسیله الکترود مثبت جذب و توسط الکترود منفی دفع می گردند و به همین ترتیب یون های مثبت به الکترود منفی جذب و توسط الکترود مثبت دفع می گردند.

سطح الکترود منفی به لحاظ اتصال به قسمت منفی مدار، الکترونهای اضافی بدست می آورد که یکدیگر را دفع می کنند و جهت جذب آنها نیاز به یک میدان جاذبه قوی مثبت است تا مسیر شعله را طی نمایند. تعداد این الکترونهای آزاد بستگی به این دارد که یون های مثبت به تعداد کافی و نزدیک الکترود منفی وجود داشته باشد تا عمل جذب آنها انجام پذیرد. تعداد زیادی از این الکترونهای آزاد به یون های مثبت متصل شده و مولکول های خنثی ایجاد می کنند.

مادامی که شعله موجود باشد عمل یونیزاسیون، الکترون ها را از مولکول های خنثی آزاد نموده و تولید یون‌های مثبت ادامه می یابد. تعداد الکترون‌هایی که الکترود منفی را ترک نموده و جذب الکترود مثبت می‌شوند تعیین کننده میزان شدت جریان است. از طرفی دیگر این شدت جریان بستگی به تعداد یون‌های مثبتی دارد کهبه اندازه کافی نزدیک الکترود منفی واقع شده و نیروی لازم را جهت جذب الکترون ها اعمال می کنند. یون های مثبت در مقایسه با الکترون‌ها خیلی سنگین ترند و خیلی به آهستگی شتاب می گیرند و به علت وجود فاصله، فقط قسمتی از آنها در شعله فعال بوده و طی ۰۱/۰ ثانیه قادر به نزدیک شدن به الکترود منفی هستند و این عامل محدود کننده شدت جریان است.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله علم و صنعت در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل غرب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *