خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در طرشت

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در طرشت

تعمیر مشعل در طرشت راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در طرشت را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله طرشت یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

عیب یابی موتورهای الکتریکی

  • موتور بدون بار عملکرد مطلوبی دارد اما زیر بار متوقف می شود.

علت ۱- اتصال حلقه یا کلاف در سیم پیچ های اصلی و کمکی

رفع عیب: موتوری که دارای عیب مذکور باشد مدتی پس از راه اندازی داغ می شود و بتدریج سرعتش کاهش می یابد. علت اصلی بروز این حالت اتصال و کلاف در سیم پیچ های اصلی و کمکی و یا هر دوسیم پیچ است که مقاومت معادل موتور کم است و در نتیجه ی آن جریان کششی توسط موتور افزایش خواهد یافت عموما موتورهایی که دچار حالت فوق شده اند. بدون بار از سرعت نسبتا خوبی برخوردارند، اما زیر بار از حرکت متوقف می شوند برای رفع عیب باید موتور را تجدید سیم پیچی کرد.

  • کلید گریز از مرکز در مدار می ماند.

رفع عیب: اگر کلید گریز از مرکز در مدار پس از رسیدن سرعت روتور به ۷۵٪ سرعت نامی از مدارخارج نشود موتور هرگز به سرعت ایده آل نمی رسد و قدرت موتور نیز در حد توان نامی نخواهد بود زیرا این گونه موتورها به شکلی طراحی شده اند که سیم پیچ خازن پس از راه اندازی الزامی است باید از مدار خارج شود. بنابراین از جمله عواملی که منجر به کاهش قدرت موتور در برابر بار می شود عدم خروج کلید از مرکز است که باید کلید را تعمیر و یا تعویض نمود تا عیب مذكور رفع شود..

  • محور ماشین به سختی حرکت می کند.

در موتور آسنکرون همواره از یاتاقان ساچمه ای (بلبرینگ) استفاده می کنند تا در برابر حرارت ناشی از زمان کار طولانی مقاوم بوده است و سریع تخریب نشود اما به علل گوناگون بلبرینگهای آسیب دیده و از عملکرد مطلوبی برخوردار نخواهند بود که به بعضی از این عوامل آسیب های ممکنه اشاره می کنیم:

۱٫ پوسیدگی: این عیب به واسطه نفوذ رطوبت به داخل بلبرینگ ها رخ می دهد. که استفادهمرتب از گزینه ی مرغوب مانع پوسیدگی آن می شود انتخاب غیر اصولی گریس نه تنهامانع پوسیدگی آن نمی شود بلکه این عیب را تسریع خواهد نمود.

۲٫ گریپاژ: همانگونه که قبلا نیز ذکر شد گریپاژ پدیده عدم توانایی حرکت دو سطح مختلف برروی یکدیگر است در یاتاقان های ساچمه ای این عیب می تواند به واسطهی فرسایشگریس در داخل اجزاء غلطنده مانند ساچمه ها و غلطکها ناشی شده باشد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله طرشت در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل غرب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *