خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در صد دستگاه

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در صد دستگاه

تعمیر مشعل در صد دستگاه راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در صد دستگاه را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله صد دستگاه یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

شرایط نگهداری مشعل های گاز سوز

نصب و راه اندازی و انجام هرگونه کار تعمیراتی بر روی مشعل های گازسوز فقط توسط افراد متخصص و آموزش دیده مجاز می باشد. هرگونه دستکاری بوسیله افراد فاقد صلاحیت موجب بروز مشکلات در کارکرد مشعل گردیده و خطر آتش سوزی و انفجار در بر خواهد داشت.معمولا حداکثر دما جهت کارکرد اجزاء الکتریکی مشعل ها ۶۰°C میباشد جهت اطلاع دقیق (تماس بگیرید) از نصب مشعل در فضای باز و در مجاورت باران و یا تابش مستقیم نور خورشید خودداری گردد.مشعل های حرارتی (گازی، گازوئیلی) هر مشعل باید یک دود کش مجزا داشته باشد.قبل از راه اندازی مشعل از عدم نشتی خط لوله گاز و تجهیزات گاز متصل اطمینان حاصل گردد.قبل از انجام هرگونه کار تعمیراتی حتما جریان برق و گاز را قطع کنید مشعل و تجهیزات گاز متصل به مشعل می بایست سالی یکبار توسط افراد آموزش دیدهبازرسی گردد.مشعل های گاز سوز میبایست سالی یکبار چک شوند.

 

نصب و راه اندازی مشعل های گازی و گازوئیلی

گازوئیل، طول شعله را تنظیم کنید. ) دریچه هوا و سیستم پاشش گازوئیل را تنظیم کنید. / در موقع تنظيم پمپ گازوئیل، دریچه هوا و نازل توجه داشته باشید که طول شعله از دو سوم محفظه احتراق (دیگ) تجاوز نکند و تحت هیچ شرایطی به صفحه انتهایی محفظه احتراق برخورد ننماید. در غیر اینصورت احتمال صدمه دیدن صفحه انتهایی محفظه احتراق بسیار زیاد می باشد. / در صورت عدم تشکیل شعله، برق اصلی را قطع نموده، شیر کنترل گازوئیل را ببندید و اقدام به بررسی علت نمایید. / جهت اطمینان از کارکرد صحیح مشعل، سیکل کاری مشعل را کنترل کنید.کار مشعل شامل: استارت موتور و جرقه، زمان تهویه، تشکیل شعله، پایداری شعله و ادامه کار کرد مشعل و بالاخره خاموش شدن مشعل در نتیجه عملکرد ترموستات می باشد.)

 

اصول ایمنی مشعل

شناسایی اصول ایمنی مشعل کنترل های مشعل های گازسوز بدلیل خطر انتشار گاز در تمام فضا دقت و سرعت عمل کنترل کننده های مشعل های گازسوز نسبتا بیشتر و حساس تر است و روز به روز تکنولوژی ساخت کنترل کننده های گاز بیشتر و دقیق تر می گردد زیرا خطرات ناشی از نشتی گاز به مراتب بیشتر از گازوئیل است.

 

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله صد دستگاه در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شرق تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *