خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در شهر زیبا

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در شهر زیبا

تعمیر مشعل در شهر زیبا راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در شهر زیبا را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله شهر زیبا یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

مشعل با سوخت مایع (liquid fuel burner)

گازوئیل و نفت از جمله معروف ترین سوختهای، مشعل های با سوخت مایع هستند که مشعل با سوخت گازوئیل کاربرد بیشتری دارد. مشعل های مایع سوز نسبت به مشعل های گازسوز پیچیده ترند زیرا سوخت باید در شرایط صحیح برای احتراق پاک و سریع موجود باشد این امر متضمن پودر کردن سوخت به شکل قطرات کوچکتر با اندازه صحیح می باشد که در صورتی می تواند انجام شود که نفت در دمای صحیح و ویسکوزیته صحیح باشد. در دمای بسیار پایین قطرات خیلی بزرگ هستند، احتراق ضعیف است و دود و دوده تولید می کند. در دمای بسیار بالا، قطرات می توانند بسیار کوچک باشد و از میان شعله برای سوختن به سرعت بگذرند. در هیچ مورد مقدار انرژی کامل سوخت مورد استفاده قرار نمی گیرد، علاوه بر این سطوح انتقال حرارت نیز جرم و دوده می گیرد.

مشعل های گازوئیلی بر اساس استفاده از گازوئیل به عنوان ماده سوختنی طراحی شده است و یکی از رایج ترین مشعل ها بخصوص برای مصرف در محل های مسکونی فاقد انشعاب گاز و کارخانه های کوچک است. به این نوع مشعلها اصطلاحا «مشعل پودر کننده فشار قوی تفنگی» می گویند، زیرا در آن گازوئیل با فشار (۳۰۰psig تا ۱۰۰) از طریق یک یا دو نازل به داخل دیگ پاشیده می شود.

اجزای مشعل گازوئیلی

اجزای اصلی تشکیل دهنده مشعل گازوئیلی عبارتند از :

الکتروموتور، فن (بادبزن)، پمپ گازوئیل، شیر برقی، کوپلینگ، نازل، ترانسفورماتور جرقه، الكترودها، شعله پخش کن، چشم الکتریکی و بدنه.

در شکل زیر قسمت های مختلف یک مشعل گازوئیلی نشان داده شده است.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله شهر زیبا در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شمال تهران
  • تعمیر مشعل غرب تهران
  • تعمیر مشعل شرق تهران
  • تعمیر مشعل جنوب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *