خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در شهرک کوهسار

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل درشهرک کوهسار

تعمیر مشعل در شهرک کوهسار راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در شهرک کوهسار را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله شهرک کوهسار یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نحوه تست کلید فشار کاز

نحوه تست و آزمایش صحت عملکرد کلید اطمینان فشار گاز ابتدا رشته سیم های مشکی و آبی را به برق شهر وصل می کنیم. در این حالت که جریان گازی از آن عبور نمی کند کنتاکت های مشترک و (NC) (که معمولا بسته می باشد) برق دار می باشد. پس از آن که مجرای ورودی به گاز شهر متصل می گردد، اگر در این حالت کنتاکت (NC) بدون برق و کنتاکت (NO) برق دار باشد، در این حالت کلید اطمینان فشار گاز سالم است در غیر اینصورت کلید معیوب می باشد.

ترموستات کنترل چیست؟

۱۴ آشنایی با ترموستات کنترل و ایمنی همان طوری که از اسم این کنترل کننده مشخص است، برای کنترل درجه حرارت آب دیگ در صورتی که کنترل درجه حرارت آن (آکوستات مستغرق عمل نکند، استفاده می گردد. آکوستات حد از نظر عملکرد و ساختمان آن مشابه آكوستات مستغرق اتومکانیک می باشد. با این تفاوت که در بعضی از آنها ضامنی وجود دارد که وقتی این کنترل کننده عمل کرد، مجددا وصل نگردد تاریست (Reset) شود. ا نکته: تنظیم رنج آکوستات حد را معمولا بیشتر از آکوستات اتومکانیک تنظیم می کنند. (۱۰°Cبیشتر) بشرطی که از درجه حرارت تبخیر آب در آن فشار تجاوز نکند.

 

 reset lamp یا لامپ هشدار دهنده

آشنایی با لامپ هشدار دهنده و آژیر لامپ هشدار دهنده، یا لامپ آرام که هنگام ریست (Reset) مشعل روشن می شود و نشان دهنده عیب در سیستم های کنترل می باشد. مانند: کنترل فشار گاز، کنترل فشار هوا، قطع شدن برق و… که در صورت برطرف شدن عیب، با فشار دادن دکمه ریست مشعل به کار ادامه خواهد داد. لامپ آرام معمولا زیر دکمه ریست قرار دارد.

 

آشنایی با شرایط جوی محیط (سرما و گرما) کنترل هوای تازه

از پرداختن به روش های کنترل مقدار هوای تازه لازم است بدانید برای داشتن یک سیستم تهویه مطبوع سالم ابتدا بایستی کاربری و نوع استفاده از آن مشخصص گردد. برای مثال مناطقی از قبیل آزمایشگاه ها کارخانجات تولید مواد شیمیایی اطاق های عمل در بیمارستان ها آشپزخانه های عمومی سرویس های بهداشتی و غیره که صد در صد از هوای تازه استفاده می کنند عملا بایستی هوای این گونه مراکز کاملا تخلیه گردد و هوای تازه جایگزین آن گردد. همچنین مقدار هوای تازه برای تنفس افراد با توجه به فعالیت بدنی متفاوت است.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله شهرک کوهسار در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شرق تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 1]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *