خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در شهرک پرواز

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در شهرک پرواز

تعمیر مشعل در شهرک پرواز راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در شهرک پرواز را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در شهرک پرواز یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

 

نکات مهم در مورد نصب و نگهداری چشم الکتریکی

/ چشم الکتریکی (فتوسل) باید به طور مناسب نصب شود، طوری که نور مستقیم و روشن مشعل به آن برسد. / نور متفرقه نباید به چشم الکتریکی (فتوسل ) تابیده شود. / چشم الکتریکی (فتوسل) را در جایی نصب کنید که دمای پیرامون آن بالای ۶۰ نباشد. / برای مشعل هایی که دمای پیرامون آنها از ۶۰ درجه بالاتر می باشد از فتوسل با کلاهک آلومینیومی استفاده گردد. ا / برای مشعل های جت هیتری از چشم الکتریکی (فتوسل) آن دستگاه استفاده شود. / برای موارد استفاده ناصحیح لزوما به محض استفاده، چشم یا رله خراب نمی شود و بعد از گذشت زمان دقت اندازه گیری پایین آمده و موجب آسیب به سیستم می گردد. / در هنگام اتصال به نحوه سیم بندی پایه رله دقت گردد، چنانچه فاز و نول به چشمالکتریکی (فتوسل اتصال پیدا کند موجب آسیب به چشم الکتریکی (فتوسل و سیستم) می گرددسرویس دوره ای و منظم چشم توسط افراد متخصص حتما باید صورت پذیرد تاجداره چشم الکتریکی (فتوسل) از آلودگی پاک گردد.

 

 

عملکرد میله یونیزاسیون

نقش میله یونیزاسیون در شعله یابی مشعل های گازی شعله یک واکنش شیمیایی بین سوخت و اکسیژن است. هر مولکول سوخت و اکسیژن معمولا به مقدار مساوی الکتریسیته مثبت و منفی را حمل می کند و در مجموع از نظر الکتریکی خنثی است. بارهای منفی به شکل الكترون می باشند که به عنوان کوچکترین ذره با بار منفی شناخته شده است. در واکنش شیمیایی شعله، میلیاردها الكترون از مولکول آزاد می شوند و در این حالت مولکول هایی که الكترون از دست داده اند به اجزائی با بار مثبت تبدیل شده و یون های مثبت نامیده می شوند. نکته: عمل تشکیل یون های مثبت را یونیزاسیون می نامند.

 

یکی از دلایل ریست شدن مشعل

اگر فشار گاز ورودی به هر دلیلی کمتر از میزان تنظیم شده باشد. نیروی فنر بر نیروی دیافراگم غلبه کرده و کنتاکت میکروسوییچ باز می شود و مدار الکتریکی پایه رله قطع می شود و مشعل ریست کرده از کار می افتد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله شهرک پرواز در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل غرب تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *