خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی مشعل

تعمیر مشعل در شهرک والفجر

تعمیر-مشعل-قصر

تعمیر مشعل در شهرک والفجر

تعمیر مشعل در شهرک والفجر راه اندازی شد. ما در بدادم برس خدمت تعمیر مشعل در شهرک والفجر را به کارهای خود اضافه کردیم. ارائه خدمات تعمیر مشعل در محله شهرک والفجر یکی از وظایف ماست.

این خدمات شامل: نصب، سرویس و تعمیر انواع مشعل می شود که توسط تیم فنی و مجرب ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

آشنایی با تهویه موتورخانه

 آشنایی با تهویه موتورخانه کانال های کف موتورخانه کلیه لوله ها غیر از لوله های فاضلاب باید در بالای کف و در ارتفاع مناسب نصب شوند. در کف موتورخانه از یک کانال آبرو جهت هدایت و تخلیه آب های زاید استفاده خواهد شد. این کانال باید حدود ۱ درصد شیب داشته باشد و روی آن نیز باید توسط ورق آجدار به ضخامت ۵ میلیمتر پوشانده شود. لوله های تخلیه باید درون کانال کف موتور خانه بوده و در زمین دفن شوند زیرا دستیابی به آنها در هنگام پوسیدگی یا گرفتگی مشکل خواهد داشت. فضای لازم در موتورخانه آرایش یک موتور خانه با رعایت مسائل ایمنی فنی و در نظر گرفتن فاصله لازم برای تعمیرات و نگهداری و بنا به نظر طراح مشخص می شود. و به طور کلی در یک موتورخانه اجزایی از قبیل بویلرها، چیلرها، منبع ذخیره آبگرم، منبع سوخت روزانه، سختی گیر، منبع انبساط بسته در صورت وجود و تعدادی پمپ قرار می گیرد.

 

 

شناسایی اصول نصب تهویه مناسب برای مشعل

کمبود جریان هوا الف) در دیگ هایی که مشعل گازی با سوخت مایع و بادزن رانشی یا القایی دارند یا دیگهای با مشعل گازی در صورتی که جریان هوا قطع و یا کمتر از حد تنظیم شود. سیستم کنترل باید به ترتیبی با شیر ورودی سوخت مرتبط باشد که این شیر به طور خودکار بسته شود اگر پمپ سوخت مایع و بادزن حرکت خود را به طور مستقیم از موتور مشترکی بگیرند این کنترل دیگ لازم نیست.

 

 نصب و راه اندازی مشعل های گازی و گازوئیلی

مشعل های گازی اتمسفر بدون بادزن مکانیکی برای جریان هوا و نیز در مشعل های با سوخت که بیش از دو سوم هوای مورد نیاز برای احتراق بدون باد زن مکانیکی به اتاق احتراق می رسد ی و تخلیه هوا به میزان چهار بار لازم نیست به شرط آنکه دهانه هوای ثانویه این مشعل ها به سے خارج قابل بسته شدن نباشد اگر دهانه هوای ثانویه این مشعلها قابل بسته شدن باشد باید از روشن شدن مشعل اصلی دهانه هوای ثانویه که به مدت چهار دقیقه در وضعیت کاملا باز قرار بگیرد.

 

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله شهرک والفجر در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت تعمیر مشعل را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر مشعل شرق تهران

چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب، سرویس و تعمیر مشعل دارید می توانید به مقالات تعمیر مشعل مراجعه نمایید تا  از نظر فنی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر مشعل

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *